Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Środki do utrzymania Czystości oraz sprzęt do sprzątania

 

 
Ponad 10 Lat Doświadczenia
Firma DTJ działa na rynku Polskim od 2002roku. Sklep Maxczysto uruchomiliśmy w roku 2005, by dotrzeć do klienta indywidualnego i umożliwić mu skorzystanie z profesjonalnych rozwiązań stosowanych w utrzymaniu czystości.

 
Doradztwo & Najniższa Cena
Zadzwoń aby uzyskać ceny Hurtowe
tel. 41 354 30 72

 
Wysyłka 48h
Każdy nasz klient może liczyć na najwyższą jakość obsługi. Niezależnie od miejsca, każdemu Klientowi gwarantujemy szybką wysyłkę w ciągu 48h.

 
 

Zamawiaj Profesjonalne Środki Czystości Online

Profesjonalne Środki Czystości z dostawą do Domu lub Firmy

Zamawiaj online na Komputerze, tablecie lub telefonie.

 
 
Tylko w maxczysto do wybranej maszyny czyszczącej oferujemy zestawy startowe:

pady wraz z uchwytem padu
profesjonalna chemia do czyszczenia
za jedyne
1.23brutto

Autoryzowany Dealer Numatic

 
Autoryzowany Dealer Numatic
Każdy nasz klient może liczyć na najwyższą jakość obsługi. Niezależnie od miejsca, każdemu Klientowi gwarantujemy szybką i niezawodną dostawę w ciągu 48h, oraz serwis gwarancyjny na terenie całej Polski
 
Serwis Numatic
Zgodnie z najwyższymi standardami obsługi posprzedażowej klienta zapewniamy wszystkim użytkownikom maszyn i urządzeń Numatic serwis na terenie całej Polski
 
Szkolenia Personelu
W chwili dostawy maszyny przeprowadzamy szkolenie z obsługi maszyny czyszczącej kablowej, bateryjnej, szorowarki, polerki. Prowadzimy również dodatkowe szkolenia z obsługi maszyn czyszczących Numatic przeznaczone dla personelu obsługującego urządzenia czyszczące.Dozowniki

Kompletna linia rozwiązań do łazienek. Wysoka funkcjonalność produktu, która łączy wydajność z kontrolą zużycia. Wyjątkowy design bazujący na grze lini i przezroczystości, który podwaja swoje piękno dzięki dwóm dostępnym wariantom: black and white. Włoski styl, wyrażający doskonałość Lucart Professional.

Eco Lucart

Lucart Professional & EcoNatural jest naturalnym wyborem, który odzwierciedla zaangażowanie w ochronę środowiska. Firma Lucart zobowiązuje się do zrównoważonego rozwoju, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii na rzecz poprawy ochrony środowiska naturalnego i jakości życia.

 

Ważne: w naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Mamy Najlepszą Ofertę

 
ceneo nokaut skapiec

Firma Godna Zaufania

Maxczysto Rzetelna Firma firma godna zaufania firma godna zaufania