Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Impeco

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych . Wyposażenie toalet publicznych Firmy Impeco.

Firma Maxczysto specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych rozwiązań higienicznych przeznaczonych dla toalet publicznych .

W naszej ofercie znajdą Państwo elektryczne suszarki do rąk (plastik ABS, aluminium, stal nierdzewna – w tym również niezwykle eleganckie modele kieszeniowe), dozowniki mydła oraz podajniki na papier toaletowy , a ponadto naścienne przewijaki dla niemowląt (w wersji pionowej i poziomej), odświeżacze powietrza i drobne wyposażenie publicznych łazienek (kosze na śmieci, poręcze dla niepełnosprawnych, szczotki toaletowe, uchwyty, haczyki itd.). Równolegle do sprzedaży urządzeń higienicznych zajmujemy się dystrybucją lamp owadobójczych i materiałów eksploatacyjnych (żarówki, świetlówki, lepy, pułapki na owady biegające), a więc zaopatrujemy szeroko pojętą branżę DDD.

Nasze towary produkujemy na całym świecie – mamy w ofercie produkty zarówno polskie, jak i europejskie, azjatyckie czy amerykańskie. Zawsze kierujemy się kryterium jakościowym przy wyborze dostawców i linii produkcyjnych. Uważamy, że uczciwy i odpowiedzialny biznes to harmonijne zaspokajanie potrzeb dostawcy oraz odbiorcy – i ta myśl przyświeca wszystkim naszym transakcjom.

Kategorie

Impeco : Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Jako dealer Impeco służymy radą i pomocą w wyborze odpowiednich produktów.

Impeco

Firma IMPECO specjalizuje się w sprzedaży urządzeń higienicznych oraz lamp owadobójczych na terenie Polski oraz innych krajów europejskich. Stawiamy na rozwój i nowoczesne rozwiązania – nasz asortyment cieszy się olbrzymim powodzeniem w kraju i zagranicą. Naszym partnerom zapewniamy odpowiednie wsparcie marketingowe, dostarczamy katalogi i ulotki, a nasi przedstawiciele handlowi podczas spotkań z Państwem prezentują urządzenia na żywo.