Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kleen

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych . Profesjonalne Środki Czystości Kleen Purgatis.

Firma Maxczysto specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnej Chemi do czyszczenia Kleen na terenie całej Polski.

Środki czyszczące powierzchnię, przeznaczone do cyklicznego i regularnego czyszczenia twardych i wodoodpornych powierzchni. Posiadają uniwersalne możliwości, są łatwe w użyciu i pomagają w utrzymaniu czyszczonych powierzchni. Produkty są zarówno wydajne, dobrej jakości, jak i bezpieczne ekologicznie. Gama podstawowych środków czystości zawiera różne produkty przeznaczone do czyszczenia powierzchni podłogowych i nad-podłogowych. Środki usuwają uporczywe naloty i inne trwałe zabrudzenia, takie jak żywicę, oleje, tłuszcze itd. Produkty o wysokiej wydajności i efektywności.

Dyspersje i emulsje KLEEN PURGATIS chronią materiały podłogowe wszystkich rodzajów i zwiększają ich jakość, ulepszają wygląd i zapewniają odporność. Są stosowane aby ochronić podłoże przed ponownym zabrudzeniem. Przez polerowanie i używanie urządzeń wysoko obrotowych, uszkodzenia mechaniczne mogą być zredukowane, a w tym samym czasie trwałość zwiększona. Te ważne czynniki są podstawą do profesjonalnego i wydajnego utrzymania serwisów czyszczących. Nasze produkty ulepszają wygląd materiałów podłogowych (pokrytych lub nie) i pomagają zredukować ponowne zabrudzenia.

Nasz szczegółowy i innowacyjny asortyment sanitarny oferuje zadania wielokrotnego rozwiązywania problemów z czystością w sanitariatach. Przystosowane do wymagań klienta, roztwory o przyjemnym zapachu do rozwiązywania problemów - oferują funkcje dezodorujące oraz dezynfekujące. Świetnie dobrane produkty oferują doskonałe czyszczenie, świeżość, oraz utrzymanie higieny. Nasze produkty odświeżające powietrze są dodatkowym sposobem na neutralizację i pochłanianie nieprzyjemnych zapachów.

Grupa produktów z działu GASTRONOMIA oferuje sektorowi cateringowemu kompletny program komercyjnych środków myjących. Nasze produkty są wysoko wydajne. Specjalne środki myjące, takie jak rozpuszczalniki tłuszczu, środki czyszczące ruszt oraz piekarnik, środki usuwające przypalenia oraz osady wapienne. Produkty konserwujące stal uzupełniają nasz wysoko kompetentny asortyment.

Kategorie

Kleen : Produkt, Wiedza, Doświadczenie - Wszystko z jednej Ręki

Jako dealer Chemii Kleen od 2002r służymy radą i pomocą w wyborze odpowiednich środków czystości.

Kleen

Firma KLEEN PURGATIS GmbH założona została w Opolu, w 1882 roku. Obecnie firma wchodzi w skład grupy kapitałowej BUDICH-Gruppe.KLEEN PURGATIS GmbH to 128-letnia tradycja w tworzeniu produktów najwyższej jakości ,doświadczenie i wiedza w tworzeniu preparatów chemicznych do czyszczenia i pielęgnacji o szerokim zastosowaniu.

Poprzez sieć naszych dealerów dostarczamy na polski rynek produkty i urządzenia przeznaczone do profesjonalnego utrzymania czystości w każdym zakresie działań. Klientami ostatecznymi, do których skierowana jest nasza oferta to biura, hotele, szkoły, szpitale, firmy sprzątające, zakłady produkcyjne, firmy budowlane i transportowe. Na przestrzeni kilkunastu lat działalności rozwój naszej firmy i sukcesywne zwiększanie sprzedaży było możliwe nie tylko dzięki naszej szerokiej i atrakcyjnej cenowo ofercie, dobrej i efektywnej współpracy z naszymi dealerami, ale również dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nasze produkty polscy klienci.