Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Royal

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych . Profesjonalne Środki Czystości Royal.

Firma Maxczysto specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnej Chemi do czyszczenia Royal na terenie całej Polski.

"ROYAL" Sp. z o.o. jest producentem chemii profesjonalnej, do głównych grup produktów należą:
• środki czystości przeznaczone dla firm sprzątających,
• środki chemiczne do bezodpływowych systemów sanitarnych (kabiny toaletowe typu TOI TOI, toalety turystyczne, kasetowe urządzenia sanitarne w autokarach, jachtach itp.),
• środki czystości do myjni samochodowych,
• wysokowydajne środki czystości dla gastronomii,
• preparaty dla ogrodnictwa,
• środki do uzdatniania wody basenowej.

Wszystkie produkty posiadają niezbędną dokumentację techniczną. Wykwalifikowana kadra oraz własne laboratorium pozwalają nam na wprowadzanie nowych produktów i stałą kontrolę nad ich jakością. Odpowiedni park maszynowy oraz własny transport pomagają nam spełnić oczekiwania naszych Kontrahentów. Na życzenie Klienta prowadzimy szkolenia z zakresu stosowania chemii ROYAL. W dbałości o zadowolenie Klientów i ciągłe podnoszenie jakości oferowanych produktów, wprowadziliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

 

 
 

Kategorie

Royal : Produkt, Wiedza, Doświadczenie - Wszystko z jednej Ręki

 

Jako dealer Chemii Royal od 2002r służymy radą i pomocą w wyborze odpowiednich środków czystości.

Royal

Firma "ROYAL" Sp z o.o. powstała w 1990 roku. Przez 6 lat siedziba firmy mieściła się w Gietrzwałdzie, a od 1996 roku Zarząd firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Jezioranach. Początkowo firma "ROYAL" była spółką Joint Venture, zajmował się importem i konfekcjonowaniem kosmetyków, chemii gospodarczej i motoryzacyjnej. Zdobyte doświadczenia i odpowiednie technologie pozwoliły na uruchomienie w niedługim czasie kompletnej produkcji chemii profesjonalnej. Obecnie wszystkie produkty są wytwarzane w Polsce.

Firma "ROYAL" niejednokrotnie w swojej historii była wsparciem dla sportowców i szkół, a także organizatorem imprez sportowych i kulturalnych.