Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Norenco

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych . Profesjonalne Środki Czystości Norenco.

Firma Maxczysto specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnej Chemi do czyszczenia Norenco na terenie całej Polski.

Oferujemy Państwu wysokojakościowe, wysokoskoncentrowane, biodegradowalne i przyjazne dla środowiska naturalnego produkty oraz nowoczesne technologie uwzględniające potrzeby i wymagania branży czystości.

NORENCO POLSKA Sp. z o. o. to norwesko-polski producent przemysłowych środków czystości działamy na rynku od 1997 roku. Oferujemy preparaty i urządzenia do utrzymania higieny i dezynfekcji, fachowe doradztwo i szkolenia w zakresie Dobrej Praktyki Higienicznej. Preparaty produkowane przez Norenco Polska oparte są na nowoczesnych technologiach, dzięki którym uzyskujemy produkt wyróżniający się na rynku najwyższą jakością i wydajnością. Dostarczamy środki czystości do następujących odbiorców:

 

 
 

Kategorie

Produkty Norenco są gwarancją najwyższej jakości i skuteczność świadczonych usług w pełnym zakresie

 

Jako dealer Chemii Norenco od 2012r służymy radą i pomocą w wyborze odpowiednich środków czystości.

Norenco

NORENCO Polska Sp. z o.o. to polsko - norweski producent profesjonalnych środków czystości mających zastosowanie w przemyśle oraz w gospodarstwie domowym. Firma powstała w 1986 roku w Norwegii. Grupa NORENCO posiada wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i norweskim, co stanowi znakomity fundament dla tworzenia wysokiej jakości przydatnych produktów. Środki czystości produkowane przez Norenco oparte są na efektywnych recepturach, dzięki którym uzyskujemy produkty wyróżniające się na rynku najwyższą jakością i wydajnością. Fabryka NorencoObecnie produkujemy ok. 80 preparatów. Nowatorskie podejście i ciągła dbałość o najwyższe standardy produkcji powodują, że niezmiennie od ponad 20 lat cieszymy się uznaniem wśród odbiorców naszych produktów. Wymiarem tego uznania jest uzyskana przez Norenco Polska wyłączność produkcji na rynki europejskie. Nasze laboratorium wciąż udoskonala receptury produkowanych przez nas środków czyszczących, stawiając jakość na pierwszym miejscu. Zależy nam na zadowolonych klientach, którzy używając naszych środków są pewni, że mają do czynienia z produktami przyjaznymi środowisku, bezpiecznymi w stosowaniu, wydajnymi, o najwyższej jakości i skuteczności.