Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Tork

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych . Profesjonalne Rozwiązania Higieniczne Tork.

Produkty marki Tork spełniają wszystkie oczekiwania w zakresie mycia i osuszania rąk, wycierania i czyszczenia różnego typu powierzchni. Nasze rozwiązania pomagają dbać o higienę i zwiększają wydajność czyszczenia. Pozwala to oszczędzać czas i środki, a także unikać kłopotów. Użytkownicy mogą natomiast cieszyć się dobrym samopoczuciem, wygodą i spokojem.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kategorie

Tork to czołowa, ogólnoświatowa marka produktów higienicznych i wartości dodanych dla biur, przemysłowych zakładów pracy, placówek służby zdrowia, hoteli, firm cateringowych oraz innych instytucji publicznych. Nasza oferta produktów obejmuje ręczniki do wycierania rąk, papiery toaletowe, mydła serwetki oraz czyściwa dla przemysłu oraz różne systemy dozowania środków higieny. Najbardziej znane marki naszej firmy to Tork, Zewa, Velvet, Edet, Libresse, Libero, Tena oraz inne marki detaliczne.

W celu uzyskania dodatkowych informacji związanych z produktami i usługami dotyczącymi produktów marki Tork prosimy o kontakt

Tork

Tork to lider rynku w swojej branży a na produkty tej marki można natknąć się w milionach pomieszczeń toaletowych na całym świecie. SCA, producent produktów marki Tork, zdecydowanie koncentruje się na zapewnianiu zrównoważonych rozwiązań i angażuje się na rzecz ich tworzenia. Oznacza to, że wszystkie nasze produkty są tak pomyślane, aby ich oddziaływanie na środowisko było minimalne. Projekt i funkcjonalność idą w parze i to wyjątkowe połączenie sprawia, że nasze dozowniki są łatwe w obsłudze zarówno dla użytkowników, jak i pracowników technicznych.