Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Lamix

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych . Ręczniki Papierowe ZZ Lamix.

Dbałość o środowisko naturalne stanowi integralną część ewolucji naszej firmy i jest wpisane w jej strategię zrównoważonego rozwoju. Naszym celem jest kreowanie takich standardów pracy i produkcji, które pozwalają w znaczący sposób zredukować wpływ na środowisko naturalne oraz zapewniają najwyższy poziom zrównoważonego wykorzystywania surowców naturalnych.

Kategorie

Ręcznik składane to najczęstszy sposób na higieniczne osuszenie rąk w miejscach użyteczności publicznej, na stacjach benzynowych. Używanie ręczników jednorazowych jest bardziej higieniczne niż osuszanie ich ciepłym strumieniem powietrza. W zależności od komfortu użytkownika ręczniki mogą być wykonane z makulatury jednowartswowej, dwuwarstwowej lub celulozy tłoczonej. Wysoka jakość surowca, z którego wykonany jest ręcznik to gwarancja, że produkt jest bezzapachowy. Ręczniki w składkach są wodoutwardzane, dzięki czemu nie rozpadają się w kontakcie z wodą na dłoniach.

Lamix

Lamix jest polską firmą z ponad 20-letnią tradycją w branży produkcji papierów higienicznych. Firma rozpoczęła działalność w kwietniu 1991 roku jako dystrybutor artykułów higieniczno-papierniczych. W marcu 1995 roku z handlowej przekształciła się w produkcyjną. Od tego momentu Lamix nieustannie inwestuje we własne obiekty produkcyjne oraz nowe linie technologiczne. Najważniejszą podjętą inwestycją była budowa Wydziału Produkcji Papieru. Rozruch maszyny papierniczej nastąpił w październiku 2004 roku. Jest to jedna z najnowocześniejszych maszyn w Polsce o wydajności 20 tys. ton rocznie, przystosowana do produkcji bibułki tissue oraz wysokiej jakości papieru krep do produkcji profesjonalnych artykułów higieny przemysłowej. Inwestycja ta wzmocniła pozycję przedsiębiorstwa na rynku producentów artykułów higienicznych. Kolejnym etapem tego procesu było otwarcie w marcu 2009 roku nowego kompleksu zakładu przetwórstwa.

LAMIX dziś to firma zatrudniająca 180 osób pracujących dla potrzeb stale powiększającego się grona Klientów. Dostarczanie produktów najwyższej jakości wyznacza dalszy kierunek rozwoju firmy.