Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Impeco TurboBlast Silver Automatyczna suszarka do rąk

Impeco TurboBlast Silver Automatyczna suszarka do rąkSuszarka Impeco Turboblast w obudowie ze stali nierdzewnej to o 50% mocniejsza jednostka niż inne konwencjonalne suszarki o podobnej budowie. Jeden z najpopularniejszych modeli na rynku - często spotykany na stacjach benzynowych i w budynkach użyteczności publicznej. Posiada mocny silnik szczotkowy o mocy 2300 W i mechanizm ogrzewający powietrze, co sprawia, że suszarka dmucha mocnym strumieniem ciepłego powietrza. Obudowa jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304; suszarka jest w dużym stopniu odporna na uderzenia, zadrapania czy odkształcenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem urządzenia
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: HD11H1
920,04 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Impeco TurboBlast Silver Automatyczna suszarka do rąk. 

Suszarka Impeco Turboblast w obudowie ze stali nierdzewnej to o 50% mocniejsza jednostka niż inne konwencjonalne suszarki o podobnej budowie. Jeden z najpopularniejszych modeli na rynku - często spotykany na stacjach benzynowych i w budynkach użyteczności publicznej. Posiada mocny silnik szczotkowy o mocy 2300 W i mechanizm ogrzewający powietrze, co sprawia, że suszarka dmucha mocnym strumieniem ciepłego powietrza. Obudowa jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304; suszarka jest w dużym stopniu odporna na uderzenia, zadrapania czy odkształcenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem urządzenia. 


Jest to więc model idealny do miejsc o przeciętnym lub dużym zatłoczeniu, w których istnieje ryzyko uderzenia czy innego wandalizmu. Suszarka jest dostarczana z kablem zasilającym i wtyczką, zaleca się również montaż przez osobę z uprawnieniami bezpośrednio do instalacji elektrycznej, nie powoduje to utraty gwarancji, a gwarantuje większe niż przez wtyczkę bezpieczeństwo użytkowania.


Gwarancja door-to-door
Gwarancja: 24 miesiące


Dostępna w obudowie ze stali szczotkowanej 
Trwała „anty-wandalowa” obudowa 
Długa żywotność silnika 
Czujnik podczerwieni 
Dysza obracana 360 stopni 
Obudowa: Stal nierdzewna 304 
Poziom hałasu: 70 dB 
Moc: 2500 W 
Prędkość silnika: 5800 obrotów/min 
Napięcie: 220-240 V (50/60 Hz) 
Prędkość podmuchu: 31 m/s 
Czas suszenia: 15 sek 
Bryzgoszczelność: IPX1 
Montowana na ścianie 
Certyfikat CE

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz