Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Unitex

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych . Ściereczki i Czyściwa Unitex.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii produkcji igłowania wodnego (non-woven), czyściwa unitex charakteryzują się najwyższą jakością. Nie pylą, nie zostawiają kłaczków na czyszczonej powierzchni, idealnie wchłaniają i usuwają zabrudzenia. Najwyższa jakość czyściwa ułatwia pracę i skraca czas poświęcony na utrzymanie odpowiedniej higieny produkcji i pracy. Wysoka jakość czyściwa jest jednym z elementów prowadzących do obniżenia kosztów pracy.

Kategorie

stosując czyściwa unitex, zużywa się mniejsze ilości rozpuszczalników, roztworów lub innych środków czystości niezbędnych do zapewnienia odpowiedniego poziomu higieny produkcji i pracy. Wysoka skuteczność czyściw przekłada się na mniejsze ich zużycie, a to z kolei ma wpływ na mniejszą ilość odpadów i związane z tym mniejsze koszty usuwania lub utylizacji.

W celu uzyskania dodatkowych informacji związanych z produktami i usługami dotyczącymi produktów marki Unitex prosimy o kontakt

Unitex

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, w 2001 roku firma Novita SA wprowadziła do oferty specjalistyczne ściereczki i czyściwa unitex. Doświadczenie firmy wynikające z długoletniej produkcji włóknin technicznych, zostało optymalnie wykorzystane w produkcji tego rodzaju asortymentu.

Przemysłowe miejsca pracy, w których należy zachować wysoką higienę produkcji i pracy wymagają zastosowania najlepszych czyściw, które zapewnią odpowiednio wysoki poziom czystości.