Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Lucart

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych .Maxczysto specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych wyrobów celulozowych Firmy Lucart na terenie całej Polski.

YouTube

Ekologia

Lucart Professional & EcoNatural jest naturalnym wyborem, który odzwierciedla zaangażowanie w ochronę środowiska. Firma Lucart zobowiązuje się do zrównoważonego rozwoju, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii na rzecz poprawy ochrony środowiska naturalnego i jakości życia. Papiery firmy Lucart takie jak: ręczniki w roli, zz, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, podkłady medyczne, serwetki gwarantują wysoką jakość, wytrzymałość, chłonność i miękkość.

Kategorie

Ideale rozwiązania i szeroka oferta ręczników oraz papierów gwarantują maksymalną higienę w okolicach toalety. Profesjonalne systemy dozowania optymalizują zużycie papieru oraz koszta.

Jako dystrybutor profesjonalnych wyrobów celulozowych od 2002r służymy radą i pomocą w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Lucart

Przedsiębiorstwo Lucart Group powstało w latach 30 dwudziestego wieku w Villa Basilica we Włoszech.

Firma od początku swej działalności zajmowała się produkcją różnego rodzaju wyrobów papierowych sukcesywnie rozszerzając swoją ofertę i podnosząc jakość towarów. W roku 1998 Cartiera Lucchese, jako pierwsza włoska firma otrzymała certyfikat jakości EU- Ecolabel. W obecnej chwili Lucart Group produkuje rocznie 340 000 ton papieru i zatrudnia około 1400 osób w zakładach położonych we Włoszech, Francji i Hiszpanii. W roku 2010 w odpowiedzi na rosnące potrzeby polskich konsumentów dystrybutor firma DTJ rozpoczęła sprzedaż najwyższej klasy ręczników papierowych, papierów oraz czyściw celulozowych marki LUCART Natomiast od roku 2013 jesteśmy bezpośrednim importerem do Polski produktów marki Strong Professional oraz Smile, przez co możemy zaoferować Państwu przystępny poziom cenowy, gwarancję wysokiej jakości wyrobów oraz wkład w rozwój ekologii – produkty posiadają certyfikaty Ecolabel i/lub PEFC. Przez wprowadzenie do sprzedaży produktów marki Eco Natural podnosimy poziom zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego – produkty te bowiem, jako jedyne na świecie są wykonane z czystych włókien celulozy pozyskanych z recyklingu zużytych opakowań typu Tetra-Pak, ponadto nie są wybielane chemicznie. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą szeroką ofertą.