Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kiehl

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych . Profesjonalne Środki Czystości Kiehl.

Firma Maxczysto specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnej Chemi do czyszczenia Kiehl na terenie całej Polski.

Oferujemy Państwu wysokojakościowe, wysokoskoncentrowane, biodegradowalne i przyjazne dla środowiska naturalnego produkty oraz nowoczesne technologie uwzględniające potrzeby i wymagania branży czystości.

KIEHL oferuje wszystkie produkty w opakowaniach o optymalnej formie, dostosowanej do różnorodnych wymagań rynku. W pełni zautomatyzowane urządzenie rozlewcze napełnia dziennie ok. 30.000 butelek. Numer kodowy, którym zaopatrzony jest każdy produkt pozwala na ustalenie procesu produkcji w którym został wytworzony. Produkty składowane są w wielopoziomowym magazynie KIEHLA a klient ma pewność, że postępuje się tu zgodnie z zasadą „ first in - first out”. Sprawny system logistyczny z nowoczesnym parkingiem dba o terminowe dostawy zgodnie z dewizą „KIEHL- niezawodny partner dla profesjonalnych usługodawców”.

Kategorie

Produkty Kiehla są gwarancją najwyższej jakości i skuteczność świadczonych usług w pełnym zakresie: mycie przemysłowe, automatem, gruntowne, impregnacja, mycie codzienne, z pielęgnacją, sprzątanie sanitariatów, pielęgnacja mebli, metalu, sprzątanie kuchni, pranie dywanów, mycie i pielęgnacja parkietu/ drewna, pranie tekstyliów, system Pro-Mop maszynowe mycie naczyń, pielęgnacja i higiena skóry rąk, systemy i urządzenia dozujące. Z „czystych rozwiązań” Kiehla korzystają od lat z wielkim sukcesem najlepsi managerowie branży czystości.

Jako dealer Chemii Kiehl od 2002r służymy radą i pomocą w wyborze odpowiednich środków czystości.

Kiehl

KIEHL to najbardziej rozpoznawalna marka w Europie Od 1904 r. Johannes Kiehl KG specjalizuje się w produkcji profesjonalnych produktów chemicznych dla firm serwisowych w dziedzinie utrzymania czystości. Johannes Kiehl KG posiada Certyfikat Jakości ISO 9001 oraz 14001. Produkty KIEHLA to troska o potrzeby klienta Produkty Kiehla są gwarancją najwyższej jakości i skuteczność świadczonych usług w pełnym zakresie: mycie przemysłowe, automatem, gruntowne, impregnacja, mycie codzienne, z pielęgnacją, sprzątanie sanitariatów, pielęgnacja mebli, metalu, sprzątanie kuchni, pranie dywanów, mycie i pielęgnacja parkietu/ drewna, pranie tekstyliów, system Pro-Mop maszynowe mycie naczyń, pielęgnacja i higiena skóry rąk, systemy i urządzenia dozujące. Z „czystych rozwiązań” Kiehla korzystają od lat z wielkim sukcesem najlepsi managerowie branży czystości.