Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kingspan

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych . Pojemniki na piasek oraz Sól Kingspan Titan.

Firma Maxczysto specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych pojemników na piasek i sól firmy Kingspan Titan na terenie całej Polski.

pojemniki na piasek i sól kingspa titan

Pojemniki przeznaczone są do składowania piasku i soli w miejscach ruchu pieszych, na terenie przystanków komunikacji miejskiej, stacjach kolejowych, na parkingach, itp. Skrzynie są przystosowane do transportu na wózkach widłowych. Po zakończeniu okresu zimowego i ich opróżnianiu. Skrzynie można ustawiać aż do następnego sezonu w stosach zajmujących niewielką powierzchnię.

Kategorie

Mocna i sztywna konstrukcja, użyty do produkcji wysokiej jakości polietylen i nowoczesna technologia sprawiają, ze pojemniki na piasek i sól są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne (nie zmieniają barwy pod wpływem promieni słonecznych - są stabilizowane UV). Skrzynia na piasek jest lekka, nie korodują, nie zawierają żadnych elementów metalowych. Można w nich przechowywać również inne środki służące do posypywania chodników i ulic, np. sorbent.

Jako dealer profesjonalnych Pojemników na piasek i sól od 2002r służymy radą i pomocą w wyborze odpowiedniego Pojemnika.

Kingspan

Firma Maxczysto jest dystrybutorem najwyższej jakości skrzyni, pojemników na piasek i sól. Mocna i sztywna konstrukcja oraz użyty do produkcji wysokiej jakości polietylen i nowoczesna technologia sprawiają, ze Skrzynie Titan Eko są wyjątkowo odporne na uszkodzenia

Jeśli nie masz pewności, który produkt z naszej bogatej oferty pojemników najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom, prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego e-mail na tej stronie lub telefoniczny 41 361 91 42 . Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego pojemnika .