Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kiehl Parketta 5L Szlachetny twardy wosk w płynie

Kiehl Parketta 5L Szlachetny twardy wosk w płynieWysokojakościowy wosk na bazie rozpuszczalników, zapobiega pęcznieniu podłóg wrażliwych na działanie wody. Łatwy w użyciu, posiada bardzo dobre właściwości wnikania, zachowuje zdolność dyfuzji i jest wysoce odporny na ścieranie. Podłogi poddane działaniu produktu odpierają wodę i dlatego też preferowane jest ich mycie na wilgotno. Produkt nie jest mieszalny z wodą ! Produktu nie odprowadzać do kanalizacji.

Opakowanie 5L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0317
394,85 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kiehl Parketta 5L Szlachetny twardy wosk w płynie. Wysokojakościowy wosk na bazie rozpuszczalników, zapobiega pęcznieniu podłóg wrażliwych na działanie wody. Łatwy w użyciu, posiada bardzo dobre właściwości wnikania, zachowuje zdolność dyfuzji i jest wysoce odporny na ścieranie. Podłogi poddane działaniu produktu odpierają wodę i dlatego też preferowane jest ich mycie na wilgotno. Produkt nie jest mieszalny z wodą ! Produktu nie odprowadzać do kanalizacji.

SKŁAD:
Twarde woski, nierozpuszczalny w wodzie rozpuszczalnik.

OBSZAR ZASTOSOWANIA:
Przeznaczony do pielęgnacji wszystkich europejskich gatunków drewna. W przypadku surowego drewna drzew egzotycznych należy przeprowadzić test na wrażliwość materiału. Do nie poddanych obróbce jak i woskowanych, olejowanych- woskowanych oraz zabezpieczonych- woskowanych powierzchni z naturalnego drewna w obszarze wewnętrznym takich jak np.: parkiet, deski podłogowe, kostka, parkiet przemysłowy, płyty OSB, drewno klejone itp.

SPOSÓB UŻYCIA:
Temperatura podłoża i produktu powinna wahać się w granicach od 15°C do 25°C. Pomieszczenia podczas wykonywania prac powinny być dobrze wentylowane. Nie palić! Brud nie przylegający do podłogi zebrać wilgotną ściereczką. Przed użyciem mocno wstrząsnąć produktem!

Pielęgnacja woskiem początkowa i późniejsza:
Stosować do podłóg surowych, fachowo oszlifowanych, (także do szpachlowanych i szlifowanych płasko - uziarnienie: 100-120), lub woskowanych wcześniej Kiehl-Parketta, wolnych od kurzu i czystych podłóg z naturalnego drewna. Ok. 250 ml produktu wylać na podłogę i natychmiast rozprowadzić go cienką warstwą na ok. 5 m2 powierzchni barankiem lub mopem płaskim równomiernie zachodzącymi na siebie torami. W zależności od właściwości powierzchni wymagane są 1-3 warstwy co ok. 60 min.

Metoda spray przy użyciu automatu zabezpieczonego przed eksplozją:
Wcześniej woskowane podłogi:
Kiehl-Parketta rozcieńczyć z Kiehl-Wax-Ex w stosunku 1:1 i napełnić nim butelkę ze spryskiwaczem. Punktowo: Brudne miejsca lub ślady po chodzeniu spryskać niewielką ilością środka i natychmiast polerować do połysku. Zabrudzony czerwony pad odwrócić lub wymienić na czysty.

Polerowanie:
Woskowy film wysycha matowo i należy doprowadzić go do połysku polerką (150-400 obr. / min., szczotka lub pad do polerowania).

Środek myjący dla narzędzi pracy: Kiehl-Wax-Ex.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu.

ZUŻYCIE NA M2:
Pielęgnacja woskiem początkowa: 80-150 ml
w zależności od chłonności
Pielęgnacja woskiem późniejsza: 20-40 ml
Metoda spray: 3-5 ml

Xn Szkodliwy w koncentracie;
R 10 Łatwopalny.
R 65 Działa szkodliwie; może powodować uszkodzenie płuc w przypadku połknięcia.
R 66 Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.
R 67 Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy.
S 24 Unikać zanieczyszczenia skóry.
S 43 W przypadku pożaru używać gaśnic proszkowych lub gaśnic CO2. Nigdy nie używać wody.
S 51 Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
S 62 W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów: niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę.

Zawiera: węglowodory

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz