Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Jet-Print Wewnętrzna Mata z Logo

Jet-Print Wewnętrzna Mata z LogoWewnętrzna, antypoślizgowa mata reklamowa na której można zamieścić logo firmy, indywidualną grafikę lub dowolne litery o wymiarze powyżej 5cm. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii drukarskich nadruk może być wytworzony w technice 3D. Doskonałe właściwości pochłaniania piasku i wody sprawiają, że mata z logo idealne sprawdza się zarówno w wejściu do firmy jak również w recepcji, holu, urzędzie.

Czas oczekiwania min. 14dni roboczych
Możliwość spersonalizowania maty dowolnym nadrukiem

Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: JET-PRINT
552,29 zł
* Wymagane pola

Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Dekoracyjna mata zbierająca brud, idealna na zewnątrz

Jet-Print jest wewnętrzną matą, na której można nadrukować indywidualne grafiki, logo, czy napisy. Ponadto charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi, dzięki czemu sprawdzi się w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, przy wejściach, recepcjach, w poczekalniach, holach, korytarzach, lobby, w urzędach, instytucjach, firmach, czy innych obiektach użyteczności publicznej.Mata potrafi zadbać o wizerunek. Spersonalizowana, z logo, napisem, czy grafiką jest idealna do budowania wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej, czy też jako reklama na podłodze, tak produktów, jak i usług. Przy tym utrzymuje czystość i higienę, bowiem bardzo dobrze zatrzymuje brud i wilgoć. Zapobiega tym samym przed roznoszeniem bakterii w budynku i redukuje koszty sprzątania. Mniejsza ilość zabrudzeń w pomieszczeniach to mniej nakładów na sprzątanie i środki czyszczące.Jet-Print jest antypoślizgowa i antystatyczna. Spód wycieraczki stanowi antypoślizgowa guma nitrylowa wykończona specjalnymi wypustkami. Taka konstrukcja zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się maty, a tym samym zminimalizowane zostaje ryzyko poślizgnięcia się i doznania urazu. Jako mata o własnościach antystatycznych redukuje skumulowany ładunek elektryczny. Oprócz tego Jet-Print jest trwała i wytrzymała. Mocny poliamid, z którego wykonane są włókna i trwałe scalenie włókien ze spodem w procesie wulkanizacji gwarantują wiele lat zadowolenia z użytkowania maty. Przy tym nasz produkt nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Matę można stosować na ogrzewaniu podłogowym. Otrzymasz też 2 lata gwarancji eksploatując i konserwując produkt według naszych zaleceń. Produkowana w Europie.

 

Dlaczego warto wybrać Jet-Print?

  • Świetna jako wsparcie identyfikacji wizualnej
  • Jest trwała i wytrzymała (włókna poliamidowe)
  • Efektywnie zatrzymuje brud i wilgoć
  • Ma antypoślizgowy spód z wypustkami
  • Jest antystatyczna
  • Otrzymasz 5 lata gwarancji eksploatując i konserwując produkt według naszych zaleceń
  • Produkowana jest w Europie
  • Jako producent zapewniamy pełne wsparcie techniczne i doradztwo produktowe
 

Informacje techniczne

ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków
Przy wejściach, recepcjach, w poczekalniach, holach, korytarzach, lobby, w urzędach, instytucjach, firmach, bankach, lotniskach, dworcach, hotelach, szpitalach, szkołach, innych obiektach użyteczności publicznej 

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % poliamid
Spód: 100 % guma nitrylowa z dodatkowymi wypustkami 

SZEROKOŚĆ
 
60 cm
75 cm
85 cm
115 cm
150 cm
200 cm 

DŁUGOŚĆ
Standardowa do 700 cm

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz