Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Jet-Print Light Spersonalizowana Wewnętrzna Mata z Logo

Jet-Print Light Spersonalizowana Wewnętrzna Mata z LogoAntypoślizgowa, podgumowana wewnętrzna mata, na której można umieścić projekt logo lub inny dowolny nadruk. Stosowana zarówno jako mata reklamowa jak również wycieraczka usuwająca zabrudzenia wnoszone z zewnątrz na butach. Dzięki zmniejszonej ilości gumy mata ma niższą wysokość i wagę na m2, a co za tym idzie łatwiej mieści się do domowej pralki. Jet Print Light jest stosowana zarówno w miejscach publicznych jak i gospodarstwach domowych.

Czas oczekiwania min. 14dni roboczych
Możliwość spersonalizowania maty dowolnym nadrukiem
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: JET-PRINT-LIGHT
361,96 zł
* Wymagane pola

Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Mata Jet-Print Light

Jet-Print Light to wewnętrzna mata z możliwością jej personalizacji. Oprócz tego, że posiada świetne właściwości użytkowe, można na niej umieścić dowolny nadruk. Niski profil maty pozwala na umieszczenie jej pod drzwiami z wąskim prześwitem. Dedykowana do miejsc o intensywnym ruchu pieszym, przy wejściach, recepcjach, w poczekalniach, holach, korytarzach, lobby, w instytucjach, firmach, innych obiektach użyteczności publicznej.Mata wyśmienicie dba o wizerunek. Indywidualnie przygotowana mata z logo, napisem, czy grafiką sprawdzi się jako wsparcie przy budowaniu wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej, czy jako reklama na podłodze. Jednocześnie mata Jet-Print Light utrzymuje czystość i higienę. Świetnie zatrzymuje zabrudzenia oraz wodę i zapobiega przed nadmiernym rozprzestrzenianiem się bakterii w budynku. Tym samym obniża koszty sprzątania obiektu. Mniej zabrudzeń wewnątrz pomieszczeń oznacza mniejsze nakłady na środki czyszczące i brak konieczności częstego sprzątania.Wycieraczka jest również antypoślizgowa i antystatyczna. Spód maty wykonany jest z gumy nitrylowej i dodatkowych wypustek zapobiegających przesuwaniu się maty. Ograniczone zostaje ryzyko poślizgnięcia się, upadku i ewentualnych urazów. Jako mata o właściwościach antystatycznych niweluje nagromadzony ładunek elektryczny. Ponadto Jet-Print Light jest trwała i wytrzymała. Solidne włókna poliamidowe i trwałe połączenie ze spodem zapewniają wieloletnie użytkowanie nawet w miejscach o wysokim natężeniu ruchu. Mata nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe, a przy stosowaniu się do naszych zaleceń eksploatacji i konserwacji produktu udzielamy 2 lat gwarancji. Produkowana w Europie.

 

Dlaczego warto wybrać Jet-Print Light?

  • Doskonała do budowania wizerunku
  • Ma niski profil (zmieści się pod drzwiami)
  • Jest trwała i wytrzymała (włókna poliamidowe)
  • Skutecznie zatrzymuje zabrudzenia i wilgoć
  • Antypoślizgowy spód z gumy nitrylowej
  • Jest antystatyczna
  • Udzielamy 2 lat gwarancji przy stosowaniu się do naszych zaleceń eksploatacji i konserwacji
  • Produkowana jest w Europie
  • Jako producent zapewniamy pełne wsparcie techniczne i doradztwo produktowe
 

Informacje techniczne

ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków
Przy wejściach, recepcjach, w poczekalniach, holach, korytarzach, lobby, w urzędach, instytucjach, firmach, bankach, lotniskach, dworcach, hotelach, szpitalach, szkołach, innych obiektach użyteczności publicznej 

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % poliamid
Spód: 100 % guma nitrylowa 
 

SZEROKOŚĆ
60 cm
75 cm
85 cm
115 cm
150 cm
200 cm 

DŁUGOŚĆ
Standardowa do 700 cm

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz