Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Swish SP-350 Kwasowy Preparat Czyszczący do Posadzek 5L

Swish SP-350 Kwasowy Preparat Czyszczący do Posadzek Preparat o odczynie kwaśnym na bazie kwasu fosforowego przeznaczony do czyszczenia gruntownego silnie zabrudzonych powierzchni oraz posadzek (odpornych na działanie kwasów) z osadów pochodzenia mineralnego ( wapń, rdza, osady cementowe, kamień wodny itp.) Preparat przeznaczony do wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów, szczególnie zalecany do posadzek takich jak: silnie porowatych gres, płytki z kamionki, płytki antypoślizgowe. Może być stosowany na posadzki betonowe, na basenach, w zakładach przemysłu spożywczego, sanitariatach oraz do doczyszczania po budowlanego. Nie zabarwia powierzchni i fug. Do mycia ręcznego zaleca się stosowanie mopów z mikrofazy.

Opakowanie : 5L
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: S004
100,44 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Preparat o odczynie kwaśnym na bazie kwasu fosforowego przeznaczony do czyszczenia gruntownego silnie zabrudzonych powierzchni oraz posadzek (odpornych na działanie kwasów) z osadów pochodzenia mineralnego ( wapń, rdza, osady cementowe, kamień wodny itp.) Preparat przeznaczony do wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów, szczególnie zalecany do posadzek takich jak: silnie porowatych gres, płytki z kamionki, płytki antypoślizgowe. Może być stosowany na posadzki betonowe, na basenach, w zakładach przemysłu spożywczego, sanitariatach oraz do doczyszczania po budowlanego. Nie zabarwia powierzchni i fug. Do mycia ręcznego zaleca się stosowanie mopów z mikrofazy.

INFORMACJE DODATKOWE
Dostępne pojemności: 1L, 5L;
Wartość pH: 1,0;
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji;
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU,
BHP!;
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.
Zawarte w preparacie związki powierzchniowo-czynne są biodegradowalne i zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz