Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Swish Inn-Sync Descaler Odkamieniacz 10L

Swish Inn-Sync Descaler Odkamieniacz Koncentrat stanowiący mieszaninę kwasów organicznych i nieorganicznych specjalnie opracowaną w celu skutecznego i szybkiego usuwania osadów mineralnych, rdzy i tlenków z powierzchni mających kontakt z żywnością. Preparat zalecany jest szczególnie do czyszczenia powierzchni z osadów kamienia wodnego. Preparat można stosować we wszystkich rodzajach zmywarek do naczyń, jako odkamieniacz, do usuwania kamienia z czajników, grzałek elektrycznych,ekspertów do kawy itp.

Opakowanie : 10L
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: S058
214,60 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Koncentrat stanowiący mieszaninę kwasów organicznych i nieorganicznych specjalnie opracowaną w celu skutecznego i szybkiego usuwania osadów mineralnych, rdzy i tlenków z powierzchni mających kontakt z żywnością. Preparat zalecany jest szczególnie do czyszczenia powierzchni z osadów kamienia wodnego. Preparat można stosować we wszystkich rodzajach zmywarek do naczyń, jako odkamieniacz, do usuwania kamienia z czajników, grzałek elektrycznych, ekspertów do kawy itp.

SPOSÓB UŻYCIA I ROZCIEŃCZENIA Przed zastosowaniem produktu należy opróżnić zmywarkę z naczyń oraz wyczyścić filtry z resztek jedzenia i ponownie je zamontować. Następnie napełnić zbiorniki myjące 10% roztworem (1L płynu na 10L wody), lub 20% (1L płynu na 5L wody). Uruchomić urządzenie oraz pompy na 10 – 15 minut, po czym usunąć roztwór z komory zmywarki. W celu dokładnego usunięcia kamienia należy przeprowadzić pełny cykl pracy (bez naczyń), aż do całkowitego dokładnego wyczyszczenia maszyny, a następnie przeprowadzić proces jedno lub dwukrotny płukania.


INFORMACJE DODATKOWE
Dostępne pojemności: 10L;
Wartość pH: 1,9;
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji;
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!;
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz