Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Swish Hardwater Rinse Agent Płyn do Płukania Naczyń 10L

Swish Hardwater Rinse Agent Płyn do Płukania Naczyń Skoncentrowany preparat do płukania naczyń w zmywarkach, zapobiega tworzeniu się osadów wapiennych. Nie pozostawia zacieków oraz smug, nadając idealny połysk. Odpowiedni do wszystkich stopni twardości wody, bezpieczny dla środowiska naturalnego. Można stosować we wszystkich rodzajach zmywarek do naczyń, wyposażonych we wszystkie rodzaje urządzeń dozujących. Używać do płukania naczyń, sztućców i szkła.

Opakowanie : 10L
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: S057
237,70 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Skoncentrowany preparat do płukania naczyń w zmywarkach, zapobiega tworzeniu się osadów wapiennych. Nie pozostawia zacieków ani smug, nadając idealny połysk. Odpowiedni do wszystkich stopni twardości wody, bezpieczny dla środowiska naturalnego. Można stosować we wszystkich rodzajach zmywarek do naczyń, wyposażonych we wszystkie rodzaje urządzeń dozujących. Używać do płukania naczyń, sztućców i szkła. Doskonale sprawdza się w twardej wodzie.

SPOSÓB UŻYCIA I ROZCIEŃCZENIA Zaaplikować produkt poprzez automatycznie wstrzyknięcie rozcieńczony odpowiednio preparat do zbiornika, w którym jest wykonywany zabieg płukania naczyń. Typowe rozcieńczenia 10 - 30 ml koncentratu na 10L wody w zależności od parametrów wody i technologii mycia. Typowe parametry twardości wody od 100 do 300 ppm.

INFORMACJE DODATKOWE
Dostępne pojemności: 10L;
Wartość pH: 1,0;
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji;
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!;
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz