Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Swish Food Service Disinfectant Preparat Myjąco-Dezynfekcyjny Usuwający Tłuszcze 1L

Swish Food Service Disinfectant Preparat Myjąco-Dezynfekcyjny Usuwający Tłuszcze Skoncentrowany środek do mycia i dezynfekcji. Zabija bakterie występujące podczas procesu przygotowywania posiłków na masową skalę, jednocześnie usuwając tłuszcze oraz oleje. Produkt na bazie czwartorzędowych związkach amoniowych. Stosowany w przemyśle spożywczym, tam gdzie występuje proces produkcji spożywczej, włącznie z chłodniami mięsnymi, magazynami żywności, w przetwórstwie rybnym, drobiowym, mleczarskim, placówkach służby zdrowia itp. Preparat przeznaczony do mycia ręcznego, maszynowego oraz pianowego.

Opakowanie : 1L
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: S050
14,67 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Skoncentrowany środek do mycia i dezynfekcji. Zabija bakterie występujące podczas procesu przygotowywania posiłków na masową skalę, jednocześnie usuwając tłuszcze oraz oleje. Produkt na bazie czwartorzędowych związkach amoniowych. Zastosowanie: W przemyśle spożywczym, tam gdzie występuje proces produkcji spożywczej, włącznie z chłodniami mięsnymi, magazynami żywności, w przetwórstwie rybnym, przemyśle drobiarskim (w tym do mycia i dezynfekcji jaj), mleczarskim, placówkach służby zdrowia itp. Preparat przeznaczony do mycia ręcznego, maszynowego oraz pianowego. Preparat Food Service jest doskonałym środkiem myjącym tłuste powierzchnie.

Rozcieńczanie: Do dezynfekcji: Twarde powierzchnie, podłogi, ściany, wyposażenie stosowane w przetwórstwie spożywczym, blaty stołów, lady, wieszaki wystawowe na mięso, drób, w procesie pakowania warzyw i owoców, chłodnie mięsne w supermarketach, kuchnie lub inne strefy w procesie przetwórstwa spożywczego. Stosować w rozcieńczeniu 1: 25 Rozprowadzić roztwór na powierzchni na okres minimum 10 min. Preparat nie wymaga spłukiwania, jednakże w przypadku mycia i dezynfekcji powierzchni lśniących w celu uniknięcia powstawania widocznych osadów, zaleca się przed całkowitym odparowaniem preparatu, wytrzeć do sucha lub przemyć powierzchnię wodą pitną.

Pleśń: W procesie usuwania zapobiegania, pleśni, stosować 1:25, pozostawić do wyschnięcia, jednakże w celu osiągnięcia lepszego efektu wizualnego, wytrzeć do sucha lub przemyć zdezynfekowaną powierzchnię wodą pitną. Sanityzacja powierzchni mających kontakt z żywnością: Stosować rozcieńczenie 1:80. Rozprowadzić roztwór na całej powierzchni, pozostawić na 60 sek. Pozostawić do wyschnięcia, jednakże w celu osiągnięcia lepszego efektu wizualnego, wytrzeć do sucha lub przemyć zdezynfekowaną powierzchnię wodą pitną. Przygotowywać świeży roztwór do każdego użycia.

Skuteczność bakteriobójcza: Na podstawie przeprowadzonych test6w preparatu w rozcieńczeniu 1:25 wykazał on wysoką skuteczność bakteriobójczą przeciwko: bakteriom coli, pałeczkom salmonelli, gronkowcowi złocistemu, paciorkowcom i grzybom.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz