Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Royal Office 5L Czyszczenie urządzeń i mebli biurowych oraz powierzchni szklanych.

Royal Office 5L do czyszczenia i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych powierzchni. Preparat gotowy do użycia z cząsteczkami aktywnego tlenu do czyszczenia i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych powierzchni, również szklanych. Stosowany do codziennej pielęgnacji mebli, wyposażenia wnętrz i urządzeń biurowych. Środek posiada doskonałe właściwości czyszczące i emulgujące dzięki procesowi odrywania cząsteczek brudu przez aktywne cząsteczki tlenu. Pozostawia na czyszczonych powierzchniach intensywny odświeżający zapach i połysk.
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: office-5l
83,70 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Royal Office 5L do czyszczenia i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych powierzchni. 

Przeznaczenie: Preparat gotowy do użycia z cząsteczkami aktywnego tlenu do czyszczenia i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych powierzchni, również szklanych. Stosowany do codziennej pielęgnacji mebli, wyposażenia wnętrz i urządzeń biurowych. Środek posiada doskonałe właściwości czyszczące i emulgujące dzięki procesowi odrywania cząsteczek brudu przez aktywne cząsteczki tlenu. Pozostawia na czyszczonych powierzchniach intensywny odświeżający zapach i połysk.

Sposób użycia: Produkt gotowy do użytku. Nanieść preparat na mytą powierzchnię i przetrzeć do sucha.

Zawiera: alkohole C2 - C3, niejonowe środki powierzchniowo czynne < 5%, anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, fosfoniany <5%, kompozycja zapachowa (citronellol, heksyl cinnamal, geraniol).

Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. Od 5°C do 30°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Termin trwałości: 1 rok od daty produkcji.

Opakowania: 1L x 12 szt., 5L x 4 szt., 10L.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz