Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Royal GLONEX 1L Preparat do zwalczania glonów, bakterii i wirusów

Royal GLONEX Preparat do zwalczania glonów, bakterii i wirusów. GLONEX jest przeznaczony do zwalczania glonów w basenach kąpielowych. Preparat ma silne działanie niszczące glony oraz zapobiegające ich powstawaniu. Stosowanie preparatu GLONEX poprawia klarowność wody.

Opakowanie : 1L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: glonex
25,78 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Royal GLONEX Preparat do zwalczania glonów, bakterii i wirusów. 

Zastosowanie:

GLONEX jest przeznaczony do zwalczania glonów w basenach kąpielowych. Preparat ma silne działanie niszczące glony oraz zapobiegające ich powstawaniu. Stosowanie preparatu GLONEX poprawia klarowność wody.

Sposób użycia:

W przypadku widocznych glonów, ciemnych miejsc na powierzchniach i mętnej wodzie preparat GLONEX stosuje się w dawce szokowej 240-400g/ m3 wody jeden raz na dobę, do ustąpienia zakażenia.

Następnie zapobiegawczo 80g/ m3 dwa razy w tygodniu lub częściej, jeśli wymaga tego sytuacja.

Preparat GLONEX może być stosowany w automatycznych stacjach dozujących. Dawki podano w przeliczeniu na zawartość substancji aktywnej w preparacie. Przy stosowaniu łącznie z preparatami chlorowymi (CHLOROSHOCK, CHLOROTAB) dawki mogą ulec nawet 10-krotnemu obniżeniu.

Uwaga: Nigdy nie mieszać preparatów bezpośrednio ze sobą. Po upływie 15 minut od dozowania preparatu do wody basenowej można rozpocząć korzystanie z basenu.

GLONEX: 100g = 100ml

Ostrzeżenie: Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane przez nieprawidłowe użycie środka. Przed użyciem przeczytaj etykietę lub kartę charakterystyki.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz