Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kiehl Xon-Forte 5L Pianowy produkt myjący dla obszaru spożywczego

Kiehl Xon-Forte 5L Pianowy produkt myjący dla obszaru spożywczegoUsuwa zanieczyszczenia artykułami spożywczymi takimi jak: białko, tłuszcze, pozostałości po smażeniu i pieczeniu oraz przypalone zaskorupienia. Powierzchnie czyszczone Xonem-forte, na których przyrządza się potrawy należy koniecznie umyć bieżącą wodą. Zaświadcza się o braku przeciwskazań do stosowania produktu Xon-forte w obszarze spożywczym.

Opakowanie 5L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0299
118,84 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kiehl Xon-Forte 5L Pianowy produkt myjący dla obszaru spożywczego. Usuwa zanieczyszczenia artykułami spożywczymi takimi jak: białko, tłuszcze, pozostałości po smażeniu i pieczeniu oraz przypalone zaskorupienia. Powierzchnie czyszczone Xonem-forte, na których przyrządza się potrawy należy koniecznie umyć bieżącą wodą. Zaświadcza się o braku przeciwskazań do stosowania produktu Xon-forte w obszarze spożywczym.

SKŁAD (wg 648/2004/WE)
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne < 5 %,
mydło < 5 %, rozpuszczalne w wodzie
rozpuszczalniki, zasady, barwnik spożywczy (CI47005).
pH (koncentratu): ok. 13,5
pH (roztworu roboczego): ok. 13

OBSZAR ZASTOSOWANIA:
Do wszystkich zasadoodpornych powierzchni w obszarze kuchennym i spożywczym takich jak: konwektomaty, piekarniki, grille, kuchenki, frytkownice, okapy kuchenne, flizy podłogowe i ścienne. Nie nadaje się do powierzchni wrażliwych na zasady takich jak: aluminium, aluminium eloksalowane i powierzchnie lakierowane.

WSKAZÓWKI:
Właściwe dozowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum szkodliwy wpływ na środowisko. Bliższe informacje można znaleźć na internetowej stronie oznakowania ekologicznego UE pod adresem: "http://www.ecolabel.eu." Zawarte środki powierzchniowo-czynne wyprodukowano na bazie surowców roślinnych. Opakowanie recyklingowe.

ZUŻYCIE NA M2:
Mycie powierzchni: 0,5 -1 ml
Mycie/maszynowe mycie na mokro: 20 ml
Mycie gruntowne: 40 ml
Mycie pianą: 20 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz