Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kiehl Thermodur Schwarz 10L Dyspersja metaliczna do wykładzin asfaltowych

Kiehl Thermodur Schwarz 10L Dyspersja metaliczna do wykładzin asfaltowychZabarwiona na czarno metaliczna dyspersja tworzywa sztucznego o dużej zawartości substancji stałych i znakomitych właściwościach tworzenia samonabłyszczającego się filmu. Thermodur-schwarz jest wysokojakościową pielęgnacją bazową która jest szczególnie odporna na ścieranie i mycie, odpiera brud, jest antypoślizgowa.

Opakowanie 10L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0305
660,67 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kiehl Thermodur Schwarz 10L Dyspersja metaliczna do wykładzin asfaltowych. Zabarwiona na czarno metaliczna dyspersja tworzywa sztucznego o dużej zawartości substancji stałych i znakomitych właściwościach tworzenia samonabłyszczającego się filmu. Thermodur-schwarz jest wysokojakościową pielęgnacją bazową która jest szczególnie odporna na ścieranie i mycie, odpiera brud, jest antypoślizgowa.

SKŁAD (wg 648/2004/WE)
Dyspersje tworzywa sztucznego, twarde woski polietylenowe, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, żywice zwilżające, zmiękczacz, barwniki.
pH (koncentratu): ok. 8,5

ZASTOSOWANIE
Do wodoodpornych, umytych gruntownie, czarnych wykładzin przemysłowych takich jak: asfalt itp.

SPOSÓB UŻYCIA
Produkt nakładać tylko na dobrze wyschniętą podłogę. Nierozcieńczony produkt rozprowadzić cienką warstwą np. mopem płaskim. Nie dopuścić do zaschnięcia produktu w mopie. Po użyciu produktu kanister natychmiast zamknąć.

Pielęgnacja bazowa podłóg wyczyszczonych gruntownie:
W zależności od chłonności podłogi 2-3 warstwy co ok. 30 min.

Ważna wskazówka:
Aby uniknąć mechanicznego wycierania czarnego zabarwienia należy położyć dodatkowo warstwę Thermoduru (bezbarwnego, Art.-Nr. j 20 02 10.)

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja bazowa: 25 ml na warstwę

Chronić przed mrozem !!!- w związku z możliwościa uszkodzenia produktu w niskich temperaturach nie realizujemy wysyłek podczas gdy temperatura zewnętrzna nie przekracza +5 st. C. Realizacja wysyłki w temperaturze ujemnej jest możliwa tylko na życzenie Klienta i na Jego odpowiedzialność.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz