Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kiehl Parketto Care Satina 5L Płyn myjąco-pielęgnacyjny do parkietu, matowy.

Kiehl Parketto Care Satina 5L Płyn myjąco-pielęgnacyjny do parkietu, matowyMatowo- jedwabisty, odporny na ścieranie, odpierający brud, antypoślizgowy. Do zastosowania w rozcieńczeniu jak i nierozcieńczony.

Opakowanie 5L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0319
395,21 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kiehl Parketto Care Satina 5L Płyn myjąco-pielęgnacyjny do parkietu, matowy. Matowo- jedwabisty, odporny na ścieranie, odpierający brud, antypoślizgowy. Do zastosowania w rozcieńczeniu jak i nierozcieńczony.

SKŁAD:
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne, dyspersje tworzywa sztucznego (wolne od TBEP), wosk polietylenowy, związki uzupełniające, substancje zapachowe.
pH koncentratu= ok. 7,5  

ZASTOSOWANIE:
Do pielęgnacji i do pokrycia powłoką podłóg z naturalnego drewna zabezpieczonych rzemieślniczo i do gotowego parkietu. W przypadku parkietu gotowego należy przeprowadzić wcześniej test na przyczepność. Nie nadaje się do woskowanych lub olejowanych powierzchni drewnianych.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nowo wyprodukowane powierzchnie drewniane ( zabezpieczone na miejscu) należy czyścić w okresie utwardzania zalecanym przez producenta, który wynosi zazwyczaj 8-14 , wyłącznie na sucho.

Przed użyciem Kiehl-Parketto-care-satina, z powierzchni należy usunąć kurz przy pomocy wilgotnej ściereczki. Brud mocno przylegający do powierzchni należy usunąć w procesie mycia na wilgotno produktem Kiehl- Parketto- clean- Konzentrat.
Zniszczone powierzchni drewniane powinny zostać wyczyszczone najpierw maszynowo na sucho ( maszyna jednotarczowa, guma ssąca, ssawa, Kiehl-Legno-Pad). Maszynę należy prowadzić torem spiralnym aż do równomiernego wyczyszczenia powierzchni, rozpuszczenia brudu zalegającego w porach i osiągnięcia zadowalającej optyki. Na zakończenie należy usunąć z powierzchni mikro- pył wilgotną ściereczką.

Nakładanie powłok:
Optymalna przyczepność i optyka są zagwarantowane tylko w przypadku powierzchni czystej, wolnej od tłuszczu, wosku, silikonu i  pyłu. Przed użyciem mocno wstrząsnąć produktem. Ok. 250 ml nierozcieńczonego produktu wylać na podłogę i natychmiast  rozprowadzić ściągaczką lub mopem płaskim cienką warstwą na ok. 10 m2 powierzchni równomiernie zachodzącymi na siebie torami. Rozprowadzać w sposób ciągły od miejsca mokrego do miejsca mokrego. W zależności od rodzaju powierzchni wymagane są 1-2 warstwy co ok. 90 min. Tylko suche filmy tworzą odporną na ścieranie warstwę pielęgnacyjną.

Pielęgnacja okresowa:
Ok. 250 ml na 8 L zimnej wody. Mopa zanurzyć w roztworze roboczym, dokładnie wycisnąć, umyć powierzchnię. Nie dopuścić do zamoczenia podłogi!

Mycie metodą spray w celu  naprawy punktowych uszkodzeń filmu pielęgnacyjnego:
Produkt rozcieńczyć w stosunku 1:1 z zimną wodą. Pracować przy użyciu butelki ze spryskiwaczem i maszyny szybkoobrotowej ( ok. 1000 obr. / min.)

Polerowanie:
Polerowanie maszyną szybkoobrotową (ok. 1000 obr./ min) i padem Multi-Disc utwardza wyschniętą powłokę pielęgnacyjną bez niebezpieczeństwa poślizgu.

ZUŻYCIE NA M2:
Powłoka: 25-30 ml na warstwę
Pielęgnacja okresowa: 1 ml
Mycie metodą spray: 1,5 ml

Produkt nie jest towarem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art.!
Chronić przed mrozem!

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz