Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kiehl Klaronet Konzentrat 1L Klarowny środek myjąco-pielęgnacyjny

Kiehl Klaronet Konzentrat 1L Klarowny środek myjąco-pielęgnacyjny. Klaronet-Konzentrat pozostawia na umytej podłodze związki powierzchniowo- czynne i wysokomolekularne substancje pielęgnujące, które zostają wymienione na nowe podczas każdego procesu czyszczenia. Dlatego też nie dochodzi do nawarstwiania się filmu pielęgnacyjnego. Klaronet-Konzentrat wysycha nie pozostawiając smug i tworzy ochronny film antypoślizgowy. Zachowuje naturalny połysk powierzchni. Klaronet-Konzentrat jest przyjazny dla skóry, posiada świeży zapach i nie zawiera ani mydła ani wosku.

Opakowanie : 1L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0660
50,58 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kiehl Klaronet Konzentrat 1L Klarowny środek myjąco-pielęgnacyjny. 

Klaronet-Konzentrat pozostawia na umytej podłodze związki powierzchniowo- czynne i wysokomolekularne substancje pielęgnujące, które zostają wymienione na nowe podczas każdego procesu czyszczenia. Dlatego też nie dochodzi do nawarstwiania się filmu pielęgnacyjnego. Klaronet-Konzentrat wysycha nie pozostawiając smug i tworzy ochronny film antypoślizgowy. Zachowuje naturalny połysk powierzchni. Klaronet-Konzentrat jest przyjazny dla skóry, posiada świeży zapach i nie zawiera ani mydła ani wosku.

SKŁAD (wg 648/2004/WE)
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne 5-15 %, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, substancje pielęgnujące, substancje uzupełniające, barwniki, substancje zapachowe (limonen, linalol, lilial), konserwanty (methyl-/ methylchloroisothiazolinone).
pH (koncentratu): ok. 4,5 
pH (roztworu roboczego): ok. 7

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do wszystkich wodoodpornych wykładzin podłogowych. Nadaje się przede wszystkim do powierzchni błyszczących pokrytych powłoką emulsji woskowej lub dyspersji polimerowej oraz do powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego.

SPOSÓB UŻYCIA
1 doza (główka dozująca) = 25 ml

Mycie bieżące (Mycie / maszynowe mycie na mokro):
1 doza na 8 L zimnej wody. W przypadku lekkiego lub średniego zabrudzenia wystarczy % dozy.

Polerowanie:
Okazjonalne polerowanie (ok.1000 obr./min.) utwardza komponenty pielęgnujące, usuwa ślady po chodzeniu i zwiększa wytrzymałość na ścieranie.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie/ maszynowe mycie na mokro: 0,06 - 0,25 ml

Xi, Drażniący w koncentracie;
R 38 Działa drażniąco na skórę.
R 41 Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu.
S 24/25 Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu.

Zawiera związki powierzchniowo-czynne.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz