Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kiehl impranet 5L Płynny impregnat do kamienia wolny od rozpuszczalników

Kiehl impranet 5L Płynny impregnat do kamienia wolny od rozpuszczalnikówImpranet jest impregnatem do kamienia przeznaczonym do stosowania zarówno w obszarze wewnętrznym jak i zewnętrznym. Impranet wnika głęboko w pory i po utwardzeniu chroni powierzchnię przed wnikaniem wody i oleju. W ten sposób Impranet przeciwdziała szkodom wywołanym niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i mrozem nawet na powierzchniach, które stale pozostają wilgotne. Impranet zabezpiecza powierzchnię przed porostem mchów i glonów. Jest wolny od rozpuszczalników organicznych i posiada neutralny zapach. Dzięki tej innowacyjnej formule optymalnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach.

Opakowanie 5L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0311
1 061,54 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kiehl impranet 5L Płynny impregnat do kamienia wolny od rozpuszczalników. Impranet jest impregnatem do kamienia przeznaczonym do stosowania zarówno w obszarze wewnętrznym jak i zewnętrznym. Impranet wnika głęboko w pory i po utwardzeniu chroni powierzchnię przed wnikaniem wody i oleju. W ten sposób Impranet przeciwdziała szkodom wywołanym niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i mrozem nawet na powierzchniach, które stale pozostają wilgotne. Impranet zabezpiecza powierzchnię przed porostem mchów i glonów. Jest wolny od rozpuszczalników organicznych i posiada neutralny zapach. Dzięki tej innowacyjnej formule optymalnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach.

SKŁAD
100 g zawiera: 1,5 g chlorek didecylodimetyloamonu Pozostałe składniki: środek impregnujący, emulgatory
pH (koncentratu): ok. 4,5

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do impregnowania nowo położonych lub starych, umytych gruntownie, wolnych od wosku i tłuszczu, suchych podłóg z kamienia naturalnego i sztucznego oraz podłóg ceramicznych o porowatej lub chłonnej powierzchni takich jak: granit, porfir, gnejs, marmur, piaskowiec, aglomerat kamienia, beton poddany obróbce, klinkier, cegła gliniana, beton i jastrych betonowy.
Nie nadaje się do kamionki z mikroporami.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed użyciem mocno wstrząsnąć !

Przed użyciem przeprowadzić w niewidocznym miejscu test na ewentualną zmianę koloru lub pogłębienie odcienia zabarwienia.

Impregnacja kamienia: Impranet należy nanieść spryskiwaczem lub mopem płaskim na wyczyszczoną, wolną od tłuszczów i możliwie suchą powierzchnię w zależności od jej chłonności aż do nasycenia. Nasycenie zostało zakończone, jeżeli Impranet nie wnika w strukturę lecz pozostaje na powierzchni. Nadmiar produktu tworzy mleczną kleistą warstwę, którą należy usunąć w procesie maszynowego mycia na mokro (Copex, 1 L na 10 L wody, czerwony pad) koniecznie przed upływem 1 h. Temperatura powierzchni poddanej obróbce nie powinna być niższa od 5° C i nie powinna przekraczać 25° C. Powierzchnia nadaje się do chodzenia po wyschnięciu. Właściwości odpierania wody i oleju są ukształtowane w pełni dopiero po upływie ok. 5 dni.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu!

ZUŻYCIE NA M2
Impregnacja kamienia: 50-150 ml w zależności od chłonności powierzchni
Algicydy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed każdym użyciem zapoznać się z oznakowaniem i informacją o produkcie.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz