Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kiehl Arcandis Classic Intensywny środek do mycia naczyń o niewielkiej zawartości chloru

Kiehl Arcandis Classic Intensywny środek do mycia naczyń o niewielkiej zawartości chloru. Płynny środek w koncentracie przeznaczony do mycia naczyń w przemysłowych zmywarkach jedno - i wielokomorowych. ARCANDIS®-Classic zapewnia szczególnie szybkie i dokładne usuwanie osadów z herbaty i kawy oraz uporczywch resztek jedzenia. Redukuje długotrwale nawarstwianie skrobii na mytych naczyniach. Produkt jest wysokoskuteczny przy każdej twardości wody, zapobiega tworzeniu się osadów wapiennych, przez co przyczynia się do zachowania wartości ekspoloatowanych zmywarek. Formuła ARCANDIS®-Classic zapewnia higieniczną czystość naczyń.

Opakowanie 10L

Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 01700
481,83 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kiehl Arcandis Classic Intensywny środek do mycia naczyń o niewielkiej zawartości chloru.

Płynny środek w koncentracie przeznaczony do mycia naczyń w przemysłowych zmywarkach jedno - i wielokomorowych. ARCANDIS®-Classic zapewnia szczególnie szybkie i dokładne usuwanie osadów z herbaty i kawy oraz uporczywch resztek jedzenia. Redukuje długotrwale nawarstwianie skrobii na mytych naczyniach. Produkt jest wysokoskuteczny przy każdej twardości wody, zapobiega tworzeniu się osadów wapiennych, przez co przyczynia się do zachowania wartości ekspoloatowanych zmywarek. Formuła ARCANDIS®-Classic zapewnia higieniczną czystość naczyń.

SKŁAD (wg 648/2004/WE)
Fosforany 15-30%, środek wybielający na bazie chloru < 5%, fosfoniany, zasady, inhibitor korozji.
pH (koncentratu) = ok. 13,5 
pH (roztworu roboczego) = ok. 11

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do mycia każdego rodzaju naczyń z materiałów odpornych na działanie zasad takich jak: porcelana, szkło, stal szlachetna, tworzywo sztuczne. Nie używać do mycia aluminium, gumy i naczyń z delikatną dekoracją! Optymalny wynik mycia zostaje uzyskany w kombinacji ze środkiem do płukania naczyń ARCANDIS®-Shine.

SPOSÓB UŻYCIA
Dozowanie produktu ARCANDIS®-Classic następuje za pośrednictwem dozownika zmywarki lub zaprogramowanego urządzenia dozującego KIEHLA. W celu osiągnięcia najlepszego efektu zmywania dozowanie zostaje nastawione przez technika serwisowego KIEHLA i dopasowane odpowiednio do warunków obiektowych: twardości wody, stopnia zabrudzenia, rodzaju zmywarki. Wartości dozowania mieszczą się w przedziałach 1-4 g na 1 L wody.

ZUŻYCIE
Zużycie chemii zależy od warunków obiektowych i wprowadzonych danych.

C, Żrący w koncentracie;
R 31 W kontakcie z kwasami uwalnia toksyczne gazy.
R 35 Powoduje poważne oparzenia.
S 24/25 Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu.
S 26 Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.
S 45 W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza ? jeżeli to możliwe, pokaż etykietę.
S 36/37/39 Nosić odpowiednią odzież ochronną odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz