Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Royal RO-62P Rodezyn PLUS 1L do mycia i dezynfekcji powierzchni

Alkaiczny preparat o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym do mycia i dezynfekcji powierzchni ścian, posadzek, maszyn, urządzeń odpornych na działanie użytych substancji chemicznych oraz mających kontakt z żywnością lub paszą w przemyśle spożywczym, rolnictwie, gastronomii. Produkt może być stosowany w obiektach użyteczności publicznej m.in.: obiekty sportowe, baseny, szpitale. Płyn do użytku powszechnego.

Opakowanie : 1L
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: ro-dezyn-plus
25,28 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Przeznaczenie: Alkaiczny preparat o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym do mycia i dezynfekcji powierzchni ścian, posadzek, maszyn, urządzeń odpornych na działanie użytych substancji chemicznych oraz mających kontakt z żywnością lub paszą w przemyśle spożywczym, rolnictwie, gastronomii. Produkt może być stosowany w obiektach użyteczności publicznej m.in.: obiekty sportowe, baseny, szpitale. Płyn do użytku powszechnego.


Sposób użycia: Proces dezynfekcji poprzedzić myciem powierzchni. Przygotować roztwór roboczy o stężeniu 5% (0,5L/10L roztworu w wodzie kranowej). Działanie dezynfekujące: bakterie (czas działania na powierzchni – 5 min) grzyby (czas działania na powierzchni – 15 min). Temperatura roztworu roboczego 20°C. Po umyciu i dezynfekcji spłukać powierzchnie, mające kontakt z żywnością, wodą o jakości wody pitnej.


Substancje czynne: Aktywny chlor uwalniany przez podchloryn sodu, CAS: 7681-52-9, zaw. Aktywnego chloru: 32,0 – 36,0 g/L, chloramina T, CAS: 127-65-1, zaw. 5g/L.
Zawiera: anionowe środki powierzchniowo czynne < 5%, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne < 5%, substancje dezynfekujące < 5%, fosfoniany < 5%, kompozycje zapachowe.


Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7736/19


Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze od 10°C do 40°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.


Termin trwałości: 6 miesięcy od daty produkcji.

Opakowania: 1L x 12 szt., 5L x 4 szt., 10L.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz