Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kleen Terradur 1L Bardzo skuteczny środek do gruntownego czyszczenia

Kleen Terradur 1L Bardzo skuteczny środek do gruntownego czyszczenia. Przeznaczony do gruntownego czyszczenia wszelkich powierzchni odpornych na alkalia i wodę, takich jak PCV, kamień naturalny i sztuczny, klinkier, płytka podłogowa, wykładziny stosowane w zakładach przemysłowych. Nie nadaje się do czyszczenia gumy, linoleum, asfaltu, korka, marmuru, a także nie lakierowanego drewna i parkietu.

Opakowanie 1L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0343
43,05 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kleen Terradur 1L . Bardzo skuteczny środek do gruntownego czyszczenia i usuwania nawarstwionych powłok polimerowych i woskowych, słabo pieniący, nadaje się do zastosowania w automatach czyszcząco-zbierających. Rozpuszcza brud każdego rodzaju oraz usuwa osady z oleju i tłuszczu, posiada właściwości wiążące.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do gruntownego czyszczenia wszelkich powierzchni odpornych na alkalia i wodę, takich jak PCV, kamień naturalny i sztuczny, klinkier, płytka podłogowa, wykładziny stosowane w zakładach przemysłowych. Nie nadaje się do czyszczenia gumy, linoleum, asfaltu, korka, marmuru, a także nie lakierowanego drewna i parkietu.

SPOSÓB UŻYCIA:
W zależności od grubości nagromadzonych warstw i stopnia zabrudzenia stosować 0,5-2 litrów produktu na 8 litrów wody. Roztwór rozprowadzić ręcznie, automatem szorująco-zbierającym lub maszyną jednotarczową. Pozostawić na 10-20 min, następnie szorować, przy pomocy urządzania zastosowanego do rozprowadzenia. Zebrać wytrącony brud, spłukać kilkakrotnie obficie wodą. Na zakończenie wytrzeć do sucha lub odessać odkurzaczem.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ bezbarwny płyn
Zapach ................................ eukaliptusowy
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1060 g/l Wartość pH w 1% roztworze .. 11-12

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe środki powierzchniowo-czynne, fosfaty
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu
OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ....... patrz następna strona

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz