Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kiehl Dipex 10L Płyn do mycia gruntownego

Kiehl Dipex 10L Płyn do mycia gruntownegoAlkaliczny, intensywnie czyszczący, niskopieniący płyn do mycia gruntownego zasadoodpornych wykładzin podłogowych. Szybko i bezproblemowo usuwa filmy mydlane i warstwy woskowe oraz zabrudzenia oleiste i tłuszczowe.

Opakowanie 10L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0271
230,45 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kiehl Dipex 10L Płyn do mycia gruntownego. Alkaliczny, intensywnie czyszczący, niskopieniący płyn do mycia gruntownego zasadoodpornych wykładzin podłogowych. Szybko i bezproblemowo usuwa filmy mydlane i warstwy woskowe oraz zabrudzenia oleiste i tłuszczowe.

SKŁAD (wg 64812004/WE)
Anionowe związki powierzchniowo- czynne < 5%, niejonowe związki powierzchniowo- czynne <5%, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, fosforany < 5%, związki kompleksotwórcze, zasady, substancje zapachowe (limonen).
pH (koncentratu): ok. 12 
pH (roztworu roboczego): ok. 11

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Nadaje się do wodo- i zasadoodpornych podłóg takich jak: PCV, granit, cegła, kamionka. Nie stosować do wykładzin gumowych i linoleum oraz do podłóg kamiennych zawierających wapń takich jak: marmur i beton poddany obróbce!

W przypadku podłogi trudnej do zidentyfikowania należy sprawdzić przed pierwszym użyciem odporność materiału na działanie produktu.

SPOSÓB UŻYCIA
Mycie gruntowne podłóg pokrytych powłoką lub po pielęgnacji: 0,5- 2 L na 8 L zimnej wody.

Roztwór roboczy rozprowadzić na podłodze, odczekać ok. 10 min., szorować, w razie potrzeby wlać gorącą wodę do zbiornika, zebrać brud, spłukać gruntownie czystą wodą.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu!

ZUŻYCIE NA M2
Mycie gruntowne: 90 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44NVE Art. 1!

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz