Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Impeco Compact HD1EF3 Automatyczna suszarka do rąk

Impeco Compact HD1EF3 Automatyczna suszarka do rąk. Suszarka Impeco Compact to szybka i wydajna energooszczędna jednostka zaprojektowana i produkowana w Unii Europejskiej. Posiada bardzo mocny silnik bezszczotkowy o wyjątkowo niskiej konsumpcji energii, który zachowuje jednocześnie wysoką wydajność. Jeden z naszych najpopularniejszych produktów. Gwarantuje krótki czas suszenia, elegancki i ergonomiczny design, wysoki poziom zabezpieczenia antybakteryjnego – suszarka posiada fabrycznie montowany filtr HEPA, który zatrzymuje blisko 99% obecnych w powietrzu bakterii i drobnoustrojów. Czujnik automatyczny po wykryciu podstawionych pod suszarkę dłoni równocześnie włącza błękitne światło sygnalizujące położenie sensora i oświetla dłonie.
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: HD1EF3
1 227,54 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Impeco Compact HD1EF3 Automatyczna suszarka do rąk. 

Suszarka zużywa zaledwie 550 W - to czyni ją jedną z najbardziej oszczędnych suszarek na rynku. W porównaniu z ręcznikami papierowymi pozwala na roczną oszczędność nawet do kilku tysięcy złotych.

Impeco Compact to suszarka niezwykle oryginalna, nieprzypominająca większości najpopularniejszych na rynku produktów. Jej owalny kształt i niewielkie wymiary czynią ją modelem pożądanym zwłaszcza w nowoczesnych pomieszczeniach wymagających wyjątkowo selektywnego doboru wyposażenia. Powietrze wydmuchiwane jest albo przez wąską szczelinę, albo średniej wielkości okrągły otwór (obie wersje gwarantują równie skuteczne i higieniczne suszenie rąk). Podobnie jak w przypadku pozostałych suszarek z naszego asortymentu - zalecamy montaż Impeco Compact bezpośrednio do ściany przez wykwalifikowanego elektryka.

Gwarancja door-to-door
Gwarancja: 24 miesiące

Wykończenie: plastik ABS
Poziom hałasu: 79 dB
Moc: 550 W
Silnik: 26.000 obr/min
Napięcie: 220 – 240v / 50-60 Hz
Siła podmuchu: 150 m3/h
Prędkość powietrza: 90 m/s
Czas suszenia: 8-14 sek
Bryzgoszczelność: IP23
Podwójna izolacja / klasa 2
Montowana na ścianie
Certyfikat CE
Filtr HEPA 13
Powłoka antybakteryjna

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz