Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Dostawa & Zwroty

Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący konsument ma prawo, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. oprawach konsumenta, odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego, wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego albo złożenie go wraz z towarem w salonie firmowym Maxczysto.

3. Firma P.H.U "DTJ" Tomasz Jurczak uprzejmie prosi swoich Klientów, aby w przypadku zwrotów korzystać z powyższego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:

P.H.U "DTJ" Tomasz Jurczak ul. Zbożowa 9 C 25-416 Kielce
"ZWROT - sklep internetowy" albo doręczyć wraz z dokumentami do wybranego  salonu firmowego Maxczysto.

4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie nie zmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta). W przypadku zwrotów w Salonie, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej.

6. Klient może wymienić zamówiony towar. Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru na adres siedziby firmy P.H.U "DTJ" Tomasz Jurczak ul. Zbożowa 9 C 25-416 Kielce oraz złożeniu ponownego (nowego) zamówienia na żądany towar.

7. W przypadku, gdyby Klient wymieniał towar w salonie firmowym Maxczysto, wymiany można dokonać w salonie Maxczysto pod warunkiem, że sklep posiada dany produkt.

8. Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu w przypadku firm kurierskich są stałe dla paczek do 30kg. W przypadku wystąpienia rozbieżności wagowej wyliczonej przez automat w sklepie będziemy o tym informować mailowo lub telefonicznie.