Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Royal Rovlon Medi (koncentrat) 10L

Royal Rovlon Medi (koncentrat) 10L. Płynny koncentrat przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do mycia i dezynfekcji pomieszczeń i różnego typu powierzchni mających, jak i niemających kontaktu z żywnością. Posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, drożdżakobójcze i wirusobójcze. Do użytku profesjonalnego.


Opakowanie : 10L
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: ROVLONMK
295,21 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

PRZEZNACZENIE
Płynny koncentrat przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do mycia i dezynfekcji pomieszczeń i różnego typu powierzchni mających, jak i niemających kontaktu z żywnością. Posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, drożdżakobójcze i wirusobójcze. Do użytku profesjonalnego.

SPOSÓB UŻYCIA
Dezynfekcja rąk i skóry: Do użycia przygotować roztwór o stężeniu 10%. Pobrać minimum 3ml roztworu i nanieść na uprzednio umyte, dobrze osuszone dłonie. Dokładnie wcierać, rozprowadzając po wewnętrznych i zewnętrznych częściach dłoni przez około 30 sekund. Nie spłukiwać wodą. Pozostawić do wyschnięcia. Mycie i dezynfekcja powierzchni oraz drobnego sprzętu i urządzeń w placówkach opieki zdrowotnej (szpitale, gabinety lekarskie i rehabilitacyjne itp.), opiekuńczo-leczniczych, oświatowych i wychowawczych oraz w obiektach, gdzie wymagane są wysokie standardy higieniczne (m.in. gabinety odnowy biologicznej, kosmetyczne i fryzjerskie, solaria, kluby fitness, spa, hotele): przygotować odpowiedni roztwór roboczy. Spryskać przy pomocy atomizera / opryskiwacza lub nanieść na czyściwo i przetrzeć. Pozostawić do odparowania. Powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą o jakości wody pitnej.
Dezynfekcja pomieszczeń: zamgławianie i oprysk drobnokropelkowy. Przygotować roztwór do opryskiwania lub stosować zgodnie z instrukcją urządzenia umożliwiającego automatyczne rozcieńczanie dbając o zachowanie odpowiedniego stężenia roztworu.
UWAGA: Roztwór 2% (20 ml/l) skuteczny na bakterie, roztwór 10% (100ml/l) skuteczny na grzyby i wirusy. Skuteczność biobójczą na powierzchniach uzyskuje się w czasie: 5 min – bakterie, wirusy; 15 min - grzyby.

ZAWIERA
Alkohol etylowy; alkohol izopropylowy; chlorek didecylodimetyloamonu; C9-C11 Alkohole etoksylowane > 2,5EO
Zawiera: Środki dezynfekujące < 5%; kationowe środki powierzchniowo czynne < 5%; niejonowe środki powierzchniowo czynne < 5%; fosfoniany

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30°. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

TERMIN TRWAŁOŚCI
2 lata od daty produkcji.

OPAKOWANIA
lL x 12 szt., 5L x 4 szt., 10L

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz