Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kleen Piccomat DC 10L Intensywny i bardzo skuteczny, alkaliczny środek do czyszczenia o właściwościach rozpuszczających.

Kleen Piccomat DC 10L Intensywny i bardzo skuteczny, alkaliczny środek do czyszczenia o właściwościach rozpuszczających. Usuwa nadbudowane, zabrudzenia, zaschnięte osady . Doskonale rozpuszcza wszelkie zabrudzenia ropopochodne, smary nadaje się do zastosowania w automatach myjących. Do stosowania w dwuetapowym procesie czyszczenia.

Opakowanie 10L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0360

Normalna cena: 215,25 zł

204,49 zł

Taniej o   10,76 zł -5%   !

Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kleen Piccomat DC 10L Intensywny i bardzo skuteczny, alkaliczny środek do czyszczenia o właściwościach rozpuszczających. Usuwa nadbudowane, zabrudzenia, zaschnięte osady . Doskonale rozpuszcza wszelkie zabrudzenia ropopochodne, smary nadaje się do zastosowania w automatach myjących. Do stosowania w dwuetapowym procesie czyszczenia..

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do czyszczenia wszelkich twardych powierzchni odpornych na wodę i alkalia stosowanych w zakładach przemysłowych i obiektach warsztatowych. W razie wątpliwości, zaleca się sprawdzenie odporności danej powierzchni na alkalia. Nie nadaje się do czyszczenia gumy, linoleum, lastryko, asfaltu, korka, marmuru, a także nie lakierowanego drewna i parkietu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Czyszczenie gruntowne: 0,5-2 litra środka rozpuścić w 8 litrach wody. Zastosowanie jako uniwersalny środek czyszczący: 40-80 ml na 8 litrów wody. Czyszczenie maszynowe: stosować roztwór 1%. W zależności od rodzaju zastosowania rozprowadzić automatem szorująco-zbierającym lub maszyną jednotarczową, pozostawić na 5-10 min, następnie czyścić odpowiednio przy użyciu tych samych urządzeń. Zebrać wytrącony brud, spłukać wodą, płukanie powtórzyć kilkakrotnie, wytrzeć na sucho lub odessać wodę odkurzaczem.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ........................................................ klarowny, żółto-zielony płyn
Zapach ......................................................... świeży
Konsystencja ............................................ rzadki
Gęstość......................................................... 1090 g/l
Wartość pH w koncentracie ............. 14

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% ................................................. niejonowe związki powierzchniowo-czynne 5 – 15% …………………………………….. fosfaty
TERMIN WAŻNOŚCI ................................. dwa lata w oryginalnym opakowaniu

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz