Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kleen Odpieniacz 1L Przeznaczony do usuwania piany w procesie maszynowego czyszczenia

Kleen Odpieniacz 1L Przeznaczony do usuwania piany w procesie maszynowego czyszczenia, np. przy zastosowaniu ekstraktorów, odkurzaczy wodnych i automatów czyszcząco-zbierających. W przypadku roztworów preparatów silnie pieniących, wlać jako dodatek do zbiornika na brudną wodę.

Opakowanie 1L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0364
27,71 zł
  • Kup 6 za 26,08 zł (szt.)  zaoszczędzisz 6%
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kleen Odpieniacz 1L Szybko działający koncentrat o uniwersalnym zastosowaniu, zapobiega tworzeniu się i/lub usuwa już wytworzoną pianę. Bardzo ekonomiczny w użyciu. Nadaje się do zastosowania we wszystkich typach urządzeń.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do usuwania piany w procesie maszynowego czyszczenia, np. przy zastosowaniu ekstraktorów, odkurzaczy wodnych i automatów czyszcząco-zbierających. W przypadku roztworów preparatów silnie pieniących, wlać jako dodatek do zbiornika na brudną wodę.

SPOSÓB UŻYCIA:
Stosować w rozcieńczeniu od 5 do 10 ml na litr roztworu wody brudnej. Przed wlaniem do zbiornika, ODPIENIACZ najlepiej lekko rozcieńczyć wodą.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ mleczno-biały płyn
Zapach ................................ świeży
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 990 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 5-6

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe środki powierzchniowo-czynne, węglowodory alifatyczne 5-15% ................................ kationowe środki powierzchniowo-czynne TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ....... brak Produkt nie jest preparatem niebezpiecznym wg przepisów dyrektywy Unii Europejskiej.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register