Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kleen Odpieniacz 1L Przeznaczony do usuwania piany w procesie maszynowego czyszczenia

Kleen Odpieniacz 1L Przeznaczony do usuwania piany w procesie maszynowego czyszczenia, np. przy zastosowaniu ekstraktorów, odkurzaczy wodnych i automatów czyszcząco-zbierających. W przypadku roztworów preparatów silnie pieniących, wlać jako dodatek do zbiornika na brudną wodę.

Opakowanie 1L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0364
32,60 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kleen Odpieniacz 1L Szybko działający koncentrat o uniwersalnym zastosowaniu, zapobiega tworzeniu się i/lub usuwa już wytworzoną pianę. Bardzo ekonomiczny w użyciu. Nadaje się do zastosowania we wszystkich typach urządzeń.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do usuwania piany w procesie maszynowego czyszczenia, np. przy zastosowaniu ekstraktorów, odkurzaczy wodnych i automatów czyszcząco-zbierających. W przypadku roztworów preparatów silnie pieniących, wlać jako dodatek do zbiornika na brudną wodę.

SPOSÓB UŻYCIA:
Stosować w rozcieńczeniu od 5 do 10 ml na litr roztworu wody brudnej. Przed wlaniem do zbiornika, ODPIENIACZ najlepiej lekko rozcieńczyć wodą.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ mleczno-biały płyn
Zapach ................................ świeży
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 990 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 5-6

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe środki powierzchniowo-czynne, węglowodory alifatyczne 5-15% ................................ kationowe środki powierzchniowo-czynne TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ....... brak Produkt nie jest preparatem niebezpiecznym wg przepisów dyrektywy Unii Europejskiej.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz