Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kleen Long Life DEO 1L odświeżacz powietrza

Kleen Long Life DEO 1L odświeżacz powietrza. LONG LIFE DEO usuwa skutecznie i na długo przykre zapachy. Po dłuższym stosowaniu zapach ten jest odczuwany jako bardzo przyjemny. Nie zawiera fosforanów, ma neutralne pH.

Opakowanie 1L
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: 0419
36,04 zł

Szczegóły

Kleen Long Life DEO 1L odświeżacz powietrza. LONG LIFE DEO usuwa skutecznie i na długo przykre zapachy. Po dłuższym stosowaniu zapach ten jest odczuwany jako bardzo przyjemny. Nie zawiera fosforanów, ma neutralne pH.

ZASTOSOWANIE:
Stosowany na wszystkich powierzchniach i przedmiotach. Sprawdza się w domach opieki, klinikach, pomieszczeniach sanitarnych, przebieralniach, przedszkolach i szkołach, w gastronomii, hotelach i pensjonatach, w gospodarstwie domowym, w przemyśle oraz rolnictwie.

SPOSÓB UŻYCIA:
Dodać trochę LONG LIFE DEO do wody i tak przygotowanym roztworem lub w postaci nie rozcieńczonej przetrzeć umytą powierzchnię. Można również rozpylić w pomieszczeniu.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ....................................................... bezbarwny, mleczny płyn
Zapach ....................................................... świeży
Konsystencja ......................................... rzadki
Gęstość....................................................... 1000 g/l
Wartość pH w koncentracie ....... 8

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% ............................................. niejonowe środki powierzchniowo-czynne
Zawiera: .................................................... substancje zapachowe, GERANIOL, LIMONENE, LINALOL, CITRONELL OL, LILIA L, HEXYL, CINNAMAL, AMYL CINNAMAL Zawarte w tym produkcie środki powierzchniowo-czynne spełniają warunki przepisów o biodegradacji, wg dyrektywy UE nr 648/2004 o detergentach.

TERMIN WAŻNOŚCI .................... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ............. produkt zawiera geraniol. Może wywoływać reakcje alergiczne. Produkt nie jest preparatem niebezpiecznym wg przepisów dyrektywy Unii Europejskiej.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka N/D

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register