Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Kiehl ProMop®-CLEAN 10L Koncentrat do zastosowania w systemie ProMop

Kiehl ProMop®-CLEAN 10L Koncentrat do zastosowania w systemie ProMopWłaściwości ProMop-CLEAN jest środkiem czyszczącym w koncentracie opracowanym specjalnie do użycia w systemie ProMop, który pierze i preparuje tekstylne mopy oraz ścierki roztworem czyszczącym. ProMop-CLEAN jest przeznaczony do automatycznego dozowania podczas procesu prania w systemie ProMop w kombinacji z komponentem ProMop-WASH-EXCELLENT i/lub ProMop-OXYDES, oraz w procesie preparowania mopów w systemie ProMop w kombinacji z komponentem dezynfekcyjnym ProMop-DES-K lub ProMop-DES-AF-K. Za pomocą mopów i ścierek preparowanych w systemie ProMop-Premium zostaje osiągnięty optymalny efekt czyszczenia a umyta 1-stopniowo powierzchnia pozostaje bez smug.

Opakowanie 10L
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: 0340
268,76 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Kiehl ProMop®-CLEAN 10L Koncentrat do zastosowania w systemie ProMop. Właściwości ProMop-CLEAN jest środkiem czyszczącym w koncentracie opracowanym specjalnie do użycia w systemie ProMop, który pierze i preparuje tekstylne mopy oraz ścierki roztworem czyszczącym. ProMop-CLEAN jest przeznaczony do automatycznego dozowania podczas procesu prania w systemie ProMop w kombinacji z komponentem ProMop-WASH-EXCELLENT i/lub ProMop-OXYDES, oraz w procesie preparowania mopów w systemie ProMop w kombinacji z komponentem dezynfekcyjnym ProMop-DES-K lub ProMop-DES-AF-K. Za pomocą mopów i ścierek preparowanych w systemie ProMop-Premium zostaje osiągnięty optymalny efekt czyszczenia a umyta 1-stopniowo powierzchnia pozostaje bez smug.

SKŁAD (wg 648/2004/WE)
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne 5-15%, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, środek dyspergujący, optyczny wybielacz, barwniki, substancje zapachowe (amylcinnamal, kumaryna, linalool), konserwanty (benzisothiazolone).
pH koncentratu: ok. 9,0
pH roztworu roboczego: ok. 7,5

ZASTOSOWANIE
Pranie tekstylnych mopów oraz ścierek oraz ich preparowanie roztworem czyszczącym do dalszego użycia w procesie mycia 1-stopniowego wodoodpornych, nieprzepuszczalnych i/lub pokrytych powłoka wykładzin podłogowych oraz do mycia sprzętu ruchomego.

SPOSÓB UŻYCIA
Kanister ProMop-CLEAN należy podłączyć do pompy przepływu środka piorącego lub produktu do preparowania. Dozowanie następuje automatycznie za pomocą ustawionego w pralce programu.

Zalecane dozowanie wełna, jedwab, tkaniny kolorowe, tkaniny białe, tekstylia do sprzątania tkaniny kolorowe, tkaniny białe, tekstylia do sprzątania tkaniny białe, tkaniny do sprzątania, wszystkie tekstylia nadające się do wybielania
ProMop®-CLEAN ProMop®-WASH-EXCELLENT ProMop®-OXYDES
Obszar twardości 1 1,0%-1,2% 0,3%-0,5% 0,2% (2ml/1L wody)
Obszar twardości 2 1,1%-1,3% 0,4%-0,6% 0,2% (2ml/1L wody)
Obszar twardości 3 1,2%-1,4% 0,5%-0,7% 0,2% (2ml/1L wody)
Obszar twardości 4 1,3%-1,5% 0,6%-0,8% 0,2% (2ml/1L wody)

ZUŻYCIE NA kg prania
Zużycie chemii zależy od wielkości zastosowanej pralki.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz