Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Impeco TurboBlast ABS Automatyczna suszarka do rąk

Impeco TurboBlast ABS Automatyczna suszarka do rąk. Suszarka TurboBlast ABS to nowoczesna suszarka do rąk w obudowie z plastiku ABS w kolorze stalowym. Model wyposażony został w identyczny silnik jak TuboBlast Silver, dzięki plastikowej obudowie pozwala jednak znacznie zredukować cenę zakupu. Doskonale pasuje do stalowych elementów wyposażenia toalety. Niższa cena niż w analogicznych modelach w obudowie stalowej – doskonała alternatywa dla chcących zaoszczędzić na koszcie zakupu suszarki. Krótki czas suszenia gwarantowany przez mocny silnik o mocy 2300 W i grzałkę – suszarka dmucha mocnym, ogrzewanym powietrzem, susząc dłonie w czasie kilkunastu sekund.
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: HD1H1S
408,98 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Impeco TurboBlast ABS Automatyczna suszarka do rąk. 

Suszarka TurboBlast ABS to nowoczesna suszarka do rąk w obudowie z plastiku ABS w kolorze stalowym. Model wyposażony został w identyczny silnik jak TuboBlast Silver, dzięki plastikowej obudowie pozwala jednak znacznie zredukować cenę zakupu. Doskonale pasuje do stalowych elementów wyposażenia toalety. Niższa cena niż w analogicznych modelach w obudowie stalowej – doskonała alternatywa dla chcących zaoszczędzić na koszcie zakupu suszarki. Krótki czas suszenia gwarantowany przez mocny silnik o mocy 2300 W i grzałkę – suszarka dmucha mocnym, ogrzewanym powietrzem, susząc dłonie w czasie kilkunastu sekund.

Suszarka jest ekonomiczną wersją modelu TurboBlast Silver - zamontowany w niej silnik to dokładnie ten sam model, który mieści w sobie stalowa wersja tej suszarki. Włączana bezdotykowo – umieszczona u dołu fotokomórka uruchomi dmuchawę, gdy tylko podstawimy pod nią dłonie.

Plastik, z którego wykonana jest obudowa, doskonale imituje stal szczotkowaną - ma aksamitne wykończenie, na którym znacznie słabiej widać brud i ślady palców.

Suszarka wyposażona w kabel zasilający i wtyczkę.


Gwarancja door-to-door
Gwarancja: 24 miesiące


Moc: 2300 W
Obudowa: plastik ABS w kolorze stalowym
Poziom hałasu: 70 dB
Średni czas suszenia: 15-18 sekund
Prędkość powietrza: 31 m/s
Silnik: 5800 obrotów/min
Napięcie zasilania: 230 V
Częstotliwość prądu: 50-60 Hz
Bryzgoszczelność: IPX1
Wymiary: 267 x 235 x 210 mm

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz