Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

ILIFE V8s Robot Sprzątający z funkcją mopowania

ILIFE V8s Robot Sprzątający z funkcją mopowania
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: ilife-v8s
1 228,77 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły
Planowanie trasy przy pomocy żyroskopu

Precyzyjny system planowania pracy. Robot V8s na bieżąco reaguje na przeszkody i koryguje trasę osiągając maksimum wydajności.


System i-Dropping w robocie ILIFE V8s

System i-Dropping równomiernie rozprowadza roztwór czyszczący i zapobiega rozlewaniu się wody, kiedy robot stoi. Dzięki temu minimalizuje się zużycie wody oraz chroni podłogę i mechanizm urządzenia.

Ustawianie harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia

W robocie ILIFE V8s można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia. Urządzenie będzie się automatycznie włączało (nawet podczas nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych.


Bardzo duży zbiornik na zanieczyszczeniaPojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 750 ml pozwala robotowi V8s na wykonywanie większej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania. Komplementarny filtr o wysokiej wydajności wychwytuje kurz i znacznie oczyszcza powietrze.

Wyjątkowe koła i zestaw czujników w robocie ILIFE V8s

Zestaw czujników oraz wyjątkowe koła RoadRover zapewniają robotowi V8s płynną jazdę po każdej powierzchni.


Robot ILIFE V8s wyposażony z wyświetlacz LCD oraz mechaniczne przyciski

Na wyświetlaczu LCD wyświetlają się proste ikony dotyczące pracy urządzenia. Pokazuje się także poziom naładowania baterii oraz godzina. Na obudowie znajdują się również mechaniczne przyciski. Można więc łatwo zmienić tryb pracy urządzenia bez szukania pilota.

Swobodne poruszanie w wąskich przestrzeniach

Nowa, ulepszona konstrukcja, pozwala robotowi V8s na swobodne poruszanie pomiędzy przeszkodami. Dzięki temu urządzenie zbierze jeszcze więcej zanieczyszczeń.

Ssawa bez szczotki obrotowej

Zanieczyszczenia wciągane są przy pomocy ssawy. Robot nie posiada obrotowej szczotki centralnej. Zapobiega to wplątywaniu się i gromadzeniu włosów i zanieczyszczeń w dyszy i szczotce. Oznacza to również stabilną moc ssania, łatwą konserwację i wygodne czyszczenie włosów.

Koła RoadRoverDzięki dużym kołom robot V8s może swobodnie poruszać się po nierównym podłożu. Bez problemu wjedzie na dywany, czy progi w drzwiach.Automatyczny powrót do stacji ładującej


Cztery tryby czyszczenia

- czyszczenie według harmonogramu 
- czyszczenie z wykorzystaniem maksymalnej siły ssącej 
- czyszczenie wzdłuż krawędzi 
- czyszczenie w wyznaczonym miejscu (spot)


UWAGA! Roboty sprzątające ILIFE omijają czarne elementy podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz