Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

ILIFE V7s Robot Sprzątający Plus odkurzający i mopujący

ILIFE V7s Robot Sprzątający Plus odkurzający i mopujący. Jedno urządzenie – dwie funkcje. Robot nie tylko odkurza, ale również mopuje. Aby używać urządzenia do mycia, należy zainstalować (na „klik”) podstawę do mopa, przyczepić na rzepy dołączoną ściereczkę z mikrofibry oraz włożyć zbiornik do pracy na mokro. Robot za pomocą szczotek: centralnej i bocznej zbiera zanieczyszczenia suche, a następnie mopuje. Dzięki temu, mop nie roznosi kurzu i większych suchych zanieczyszczeń. 
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: ilife-v7s
849,00 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Robot ILIFE V7s Plus automatyczny odkurzacz z funkcją mopowania


Robot mopujący ILIFE V7s Plus
Jedno urządzenie – dwie funkcje. Robot nie tylko odkurza, ale również mopuje. Aby używać urządzenia do mycia, należy zainstalować (na „klik”) podstawę do mopa, przyczepić na rzepy dołączoną ściereczkę z mikrofibry oraz włożyć zbiornik do pracy na mokro. Robot za pomocą szczotek: centralnej i bocznej zbiera zanieczyszczenia suche, a następnie mopuje. Dzięki temu, mop nie roznosi kurzu i większych suchych zanieczyszczeń. 

Robot ILIFE V7s Plus wyposażony w system i-Dropping

Robot ILIFE V7s Plus i-Dropping


System i-Dropping równomiernie rozprowadza roztwór czyszczący i zapobiega rozlewaniu się wody, kiedy robot stoi. Dzięki temu minimalizuje się zużycie wody oraz chroni podłogę i mechanizm urządzenia. Zbiornik podzielony jest na dwie części – 300 ml na wodę z roztworem
myjącym i 60 ml na kurz.

Inteligentny system wykrywania zbiornika

Robot ILIFE V7s Plus zbiornik

Ta wyjątkowa technologia umieszczona w robocie sprzątającym ILIFE V7s Plus ostrzega, kiedy zbiornik nie jest zainstalowany. Zapobiega to zasysaniu zanieczyszczeń do wewnątrz robota. Dzięki temu kurz nie będzie powodem mechanicznych uszkodzeń urządzenia.


LIFE V7s Plus dedykowany do dużych pomieszczeń

Ze względu na swoją pojemną baterię litowo-jonową robot V7s Plus może odkurzać i mopować duże powierzchnie.Robot ILIFE V7s Plus bateria litowo-jonowa

Cztery tryby pracy robota ILIFE V7s Plus dopasowane do potrzeb

- czyszczenie krawędzi
- czyszczenie automatyczne
- czyszczenie zgodnie z ustalonym harmonogramem
- czyszczenie we wskazanym miejscu

Robot sprzątający z funkcją mopowania ILIFE V7s Plus wyposażony w cztery czujniki

Robot ILIFE V7s Plus wyposażony jest w cztery czujniki, dzięki którym urządzenie omija przeszkody, nie obija mebli i nie spada ze schodów. Wysokość robota wynosi 8,3 cm, dzięki temu mieści się pod większością mebli. Duże koła pozwalają pokonywać przeszkody do 1,2 cm.
Robot ILIFE V7s Plus duże koła1. Filtr główny
2. Filtr wstępny

W zestawie z robotem odkurzającym i mopującym ILIFE V7s Plusznajdują się aż 3 filtry główne.

Robot ILIFE V7s Plus a Robot ILIFE V7s Pro

Robot ILIFE V7s Plus - w przeciwieństwie do V7s Pro - odkurza podczas trybu mopowania. Pracująca turboszczotka, znajdująca się przed mopem oraz siła ssania odkurzają kurz i większe zanieczyszczenia podczas mopowania. Dzięki temu, czyszczenie na mokro jest jeszcze bardziej skuteczne. Do mopa nie przyczepia się większy brud oraz włosy i sierść.pro44.PNG

Zestaw zawiera: 

- robot V7s Plus 
- zbiornik na zanieczyszczenia suche 
- zbiornik do pracy na mokro 
- podstawa do mopa 
- 2 x mop 
- dwie szczotki boczne 
- turboszczotka z włosiem 
- filtr wstępny 
- 3 x filtr główny 
- pilot 
- 2 x bateria AAA 
- baza dokująca 
- zasilacz 
- szczoteczka do czyszczenia 
- instrukcja obsługi

UWAGA! Roboty sprzątające ILIFE omijają czarne elementy podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz