Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

ILIFE A9s Robot Sprzątający z wibrującym mopem, kamerą i aplikacją

ILIFE A9s Robot z wibrującym mopem, kamerą i aplikacją. Robot sprzątający łączy dwie funkcje: odkurzania i mopowania. Ulepszony system mopowania – nasadka ze ściereczką wibruje, dzięki czemu dokładniej przeciera zabrudzone podłogi. Za pomocą aplikacji możliwe jest regulowanie prędkości przepływu wody – tj. stopnia namaczania ściereczki (dostępne są 3 stopnie: mała ilość wody → standardowa → duża ilość wody). Aby skorzystać z funkcji mopowania, należy zamontować odpowiedni zbiornik na wodę o pojemności 300 ml oraz doczepić dołączoną do zestawu ścierkę z mikrofibry.
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: ilife-a9s
1 905,27 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Robot ILIFE A9s z wibrującym mopem, kamerą i aplikacjąfront2.jpgRobot 2 w 1 – odkurzający i mopujący 
Mopowanie oscylacyjne
s2-2.gif

Robot sprzątający ILIFE A9s łączy dwie funkcje: odkurzania i mopowania. Ulepszony system mopowania – nasadka ze ściereczką wibruje, dzięki czemu dokładniej przeciera zabrudzone podłogi. Za pomocą aplikacji możliwe jest regulowanie prędkości przepływu wody – tj. stopnia namaczania ściereczki (dostępne są 3 stopnie: mała ilość wody → standardowa → duża ilość wody). Aby skorzystać z funkcji mopowania, należy zamontować odpowiedni zbiornik na wodę o pojemności 300 ml oraz doczepić dołączoną do zestawu ścierkę z mikrofibry.

System do mapowania przestrzeni PanoView

s2-1.gifDzięki kamerce, robot mapuje pomieszczenie. ILIFE A9s dokładniej odkurzy – nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie odkurzy pokój. Nie będzie marnował baterii na powroty w to samo, odkurzone już miejsce. 


s14-2.gifDzięki tej zaawansowanej technologii Robot A9s wraca w miejsce, w którym przerwał pracę przed ładowaniem.

Zaawansowana aplikacja mobilna


app.jpg

Dzięki zaawansowanej aplikacji mobilnej, możliwe jest sterowanie robotem ILIFE A9s za pomocą smartfona czy tableta. Aplikacja pozwala również na: 
• monitorowanie pracy urządzenia w czasie rzeczywistym (w aplikacji zarysowuje się trasą, którą robot pokonuje); 
• zmianę trybu pracy (np. z automatycznego na czyszczenie wzdłuż krawędzi);
• wyszukiwanie zagubionego w domu robota (robot wydaje wtedy sygnał dźwiękowy); 
• zwiększanie siły ssącej z auto do MAX; • monitorowanie historii pracy robota • sprawdzanie stanu zużycia akcesoriów (szczotek, filtra, itp.) • regulowanie prędkości przepływu wody podczas mopowania
historia sprzatania tłuimaczenie.png zuzycie czesci tłumaczenie kontrast.jpg WATER%20CONTROL%20t%C5%82umaczenie.png


 

 

Wirtualna ściana


Do zestawu między innymi dołączone jest urządzenie zwane wirtualną ścianą. Dzięki niemu możemy postawić przed robotem wirtualną barierę, której nigdy nie przekroczy. Będzie to przestrzeń, w której robot nie będzie odkurzał. W taki sposób można oddzielić miski dla zwierząt wypełnione wodą, czy miejsca na podłodze, w których znajdują się przedmioty, które odkurzacz mógłby wciągnąć.

Dwie wymienne szczotki centralne

s7-12.jpgRobot sprzątający A9s wyposażony jest w dwie szczotki centralne – do stosowania zamiennie. Szczotka z włosiem pozwala na dokładne zbieranie zanieczyszczeń i włosów z dywanów. Szczotka silikonowa idealnie czyści podłogi tj. parkiet, panele, kafelki.

Innowacyjna technologia i-Voice

Robot informuje głosowo (w jęz. ang.), co aktualnie robi lub czy wymaga uwagi. Opcja szczególnie przydatna w dużych domach, kiedy odkurzacz automatyczny znika z pola widzenia.
 

Ustawianie harmonogramu pracy


W robocie ILIFE A9s można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia. Urządzenie będzie się automatycznie włączało (nawet podczas nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych. Harmonogram można ustawić za pomocą pilota lub aplikacji.

Bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia – 600 ml


s17-12.jpg
Pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 600 ml pozwala robotowi A9s na wykonywanie większej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania. Komplementarny filtr o wysokiej wydajności wychwytuje kurz i znacznie oczyszcza powietrze.


Klapka zabezpieczająca wypadanie zanieczyszczeń

Dzięki klapce znajdującej się we wlocie zbiornika, podczas przenoszenia robota bądź wyciągania pojemnika, zebrany brud nie wysypie się.

Trójstopniowy system czyszczenia


1. Dwie szczotki boczne zamiatają (robiąc aż 170 obrotów w ciągu minuty) zanieczyszczenia z podłóg pod obrotową szczotkę centralną. Idealnie wymiatają także brud i kurz z krawędzi i rogów w pomieszczeniach. 
2. Centralna szczotka obraca się, zbierając brud i kurz do otworu w robocie. 
3. Potężna siła ssąca (do 1000 Pa) wciąga zebrany brud do zbiornika na zanieczyszczenia.

Niezwykle niski

s18-12.jpg
Robot ma zaledwie 7,6 cm wysokości. Z łatwością dociera w trudno dostępne miejsca pod meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud.

Bardzo cicha pracaPoziom głośności robota wynosi mniej niż 63dB! Z pewnością nie obudzi śpiącego malucha, ani nie przestraszy płochliwego zwierzaka domowego.

Aż 22 zestawy czujników, dzięki którym robot unika kolizji

s13-1.gif s13-2.gif

Cztery tryby czyszczenia

1. Tryb automatyczny 
2. Czyszczenie we wskazanym miejscu (spot) 
3. Czyszczenie wzdłuż krawędzi 
4. Czyszczenie z wykorzystaniem maksymalnej siły ssącej

W zestawie znajdują się: 
- robot ILIFE A9s 
- filtr wstępny 
- filtr gąbkowy 
- 2 x filtr o wysokiej wydajności
- zbiornik na zanieczyszczenia suche 
- zbiornik na wodę 
- 2 x mop (ściereczka z mikrofibry) 
- wirtualna ściana 
- pilot sterujący 
- cztery szczotki boczne 
- dwie szczotki centralne 
- stacja ładująca 
- zasilacz 
- szczoteczka do czyszczenia 
- baterie do wirtualnej ściany 
- baterie do pilota 
- czyścik 
- instrukcja obsługi
s3-22.jpg


UWAGA! Roboty sprzątające ILIFE omijają czarne elementy podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz