Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Gold Drop Dix Professional Płyn uniwersalny - plastik, płytki, fugi 500ml

Gold Drop Dix Professional Płyn uniwersalny - plastik, płytki, fugi. Wysokiej jakości płyn uniwersalny. Czyści powierzchnie plastikowe takie jak meble ogrodowe, ramy okien PCV, parapety, siding, panele ścienne. Doskonale czyści porowate powierzchnie ceramiczne, płytki, fugi.
Usuwa mocne zabrudzenia, które gromadzą się w zakamarkach fug. Dzięki specjalnie dobranym składnikom usuwa również przypalenia i tłuszcz.

Opakowanie : 500ml
Dostępność: ✓ W magazynie
SKU: dix-p-fugi
9,53 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Gold Drop Dix Professional Płyn uniwersalny - plastik, płytki, fugiPłyn do czyszczenie fug oraz powierzchni ceramicznych i plastikowych, dzięki swoim właściwościom doskonale radzi sobie z mocnymi zabrudzeniami, które często gromadzą się w zakamarkach fug, nie powodując przy tym ich odbarwienia. Specjalnie dobrane składniki precyzyjnie usuwają przypalenia i nagromadzony na powierzchniach tłuszcz.

Sposób użycia: czyszczoną powierzchnię kilkakrotnie spryskać płynem Dix Professional, dokładnie czyścić za pomocą szmatki lub szczotki. Po usunięciu niechcianych zabrudzeń, powierzchnię dokładnie spłukać wodą.

UWAGA! Preparatu nie należy stosować do powierzchni drewnianych.

Nasz produkt oferowany jest w estetycznych i funkcjonalnych butelkach. Każda z nich została wyposażona w specjalny rozpylacz, co w znacznym stopniu ułatwia nanoszenie płynu na czyszczone powierzchnie. Pojemność jednej butelki to 500 ml.

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz