Koszyk
close× Infolinia 41 361 91 42

Automatyczna suszarka do rąk

Automatyczna suszarka do rąk . Suszarka do rąk to podstawowy model w ofercie – elegancki, higieniczny egzemplarz wykonany z białego plastiku ABS odpornego na zarysowanie i uderzenia. Przeznaczona do miejsc o niewielkim natężeniu ruchu, takich jak małe biura, restauracje. Suszarka niewielkich rozmiarów, doskonale nadaje się do miejsc z niewielką wolną przestrzenią. Wyposażona w szczotkowy silnik o mocy 2000 W i grzałkę. Tłoczone przez obracające się wewnątrz silnika szczotki powietrze jest ogrzewane przez zamontowaną w urządzeniu grzałkę – dzięki temu urządzenie suszy dłonie przyjemnym, ciepłym powietrzem.
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: 00688
164,25 zł
Nie wiesz jaki produkt wybrać ? Zadzwoń do konsultanta +48 504 263 013 Infolinia Pn - Pt 8:00 - 16:00

Szczegóły

Automatyczna suszarka do rąk

Suszarka jest dyskretna, higieniczna, kształt oboduwy to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. To model, który można napotkać w dziesiątkach miejsc na całym świecie.

Suszarka bezdotykowa – włącza się automatycznie po podstawieniu dłoni, dmuchając przyjemnym, ciepłym powietrzem. Jeden z najcichszych modeli na rynku – głośność suszarki to ok. 55 dB, doskonale nadaje się do toalet w firmach, urzędach, biurach czy szkołach – dźwięk, jaki wydaje, nie będzie zakłócał normalnej pracy znajdujących się w sąsiednich pomieszczeniach ludzi.

Gwarancja door-to-door
Gwarancja: 12 miesięcy

Moc: 2000 W
Napięcie: 230 V
Prędkość powietrza: 16 m/s
Czas suszenia: 25 s
Bryzgoszczelność: IPX1
Temperatura powietrza: 40 stopni C
Włączana automatycznie
Wykonana z tworzywa sztucznego ABS w kolorze białym

Informacje dodatkowe

Darmowa Wysyłka Nie

Napisz własną recenzję

Zaloguj się aby dodać komantarz